Wakacje!!

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Też przez jakiś czas pijałem wareczkę "strong". A dlaczego strong w cudzsłowie? Polecam przeczytać ten artykuł... http://info.onet.pl/938598,11,item.html . A co do redsika...dobry na kaca ;).

Co do temperaturki naszego ukochanego trunku - pamiętajcie że piwko za zimne być też nie może. Traci wtedy smak i aromat. 7* to najlepsza temperaturka dla złocistego napoju. Tym bardziej że jest to szczęśliwa liczba :D.

Martini - mogę Ci podesłać skrzyneczkę Bud'a - pamiętam że jakiś czas temu widziałem go w tesco, myślę że nadal można go tam dostać :).
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

BadMojo pisze:Też przez jakiś czas pijałem wareczkę "strong". A dlaczego strong w cudzsłowie? Polecam przeczytać ten artykuł... http://info.onet.pl/938598,11,item.html
mocne czy nie mocne ważne, że dobre. Jak chce się naje*ac to pije inne mocnienjsze napoje. A piwko dla przyjemności z kumplami ;)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Dziękuję za ofertę BadMojo,moje tesco nim nie dysponuje - a jak! oprócz biedaszybów mamy w Wałbrzychu i tesco :D A i miejce to nie najgorsze na wakacje(jak ktoś lubi góry i lasy,stare zamki i pałace).----to nie była kryptoreklama majego regionu------ :D :D :D :D :D
solier
Posty: 47
Rejestracja: 14 cze 2004, o 15:16
Lokalizacja: Danzig

Post autor: solier »

http://www.akuku.pl/link_frameset.php?s ... rzejeb.swf <-- to dla wszystkich którzy pod wpływem wakacji nabierają coraz to większej ochoty na plaże słońce kobiety i UAE.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

solier pisze:http://www.akuku.pl/link_frameset.php?s ... rzejeb.swf <-- to dla wszystkich którzy pod wpływem wakacji nabierają coraz to większej ochoty na plaże słońce kobiety i UAE.
a co to ma wspólnego ze słońcem i plażą ;) Osoby przed 18 proszę o nie klikanie w link soliera :)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
solier
Posty: 47
Rejestracja: 14 cze 2004, o 15:16
Lokalizacja: Danzig

Post autor: solier »

Wirus pisze:
a co to ma wspólnego ze słońcem i plażą ;) Osoby przed 18 proszę o nie klikanie w link soliera :)
to jest taki wakacyjny hymn. :lol:
SZUKAM PIRATES! PO POLSKU NAJLEPIEJ Z 1990 ROKU!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Juras
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Łódź (prawie)

Post autor: Juras »

Tak na prawde to chodziło mi o Darłówek (prawie to samo co Darłowo tyle, że do morza jest na prawde 5 minut drogi albo mniej... i mają fajowy most w porcie :) ). Tyle może a propos morza.

Wirus - dzięki za pocieszke... :D z tymi stawami to jest niegłupi pomysł...
W sumie haslo "Wakacje w mieście" nie musi sie kojarzyć tak strasznie.

A jeśli chodzi o piwo, to podstawową kwestią dla mnie (pomijam jakość i temperature :wink: ) jest ilość... DUŻO to się liczy !!! A jeżeli jest to Żywiołek, to tym bardziej :D :D :D . Chociaż ostatnio wykopałem w sklepie Fabrycznym Browarów coś fajnego... nazywa się Husky - całkiem przyzwoity ciemny słodowy browarek - polecam...
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

heh wiem że chodziło Ci o darłówek :] ale mieściny są niedaleko siebie. Kiedy wybieraliśmy się nad morze to właśnie do darłówka :).

Mimo że nieprzepadam za ciemnym piwkiem, z chęcią zasmakuje Husky'ego. Lubię testować nowe rodzaje piwka :). Z egzotycznych piwek polecam...hmm zapomniałem nazwy :) w każdym razie jest to piwko z tequilą (a przynajmniej takie info można znaleźć na puszce) dostępne w lider szajsie.

Ciekawostka - browar Warka produkuje jabole :D! Co ciekawe napis identyczny jak na piwku (warka strong). Rozbawiła mnie informacja na tylnej etykiecie - "Nikt nie dopił trzeciego"...hmm...chyba byłem pierwszy :lol: .
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Juras pisze:Wirus - dzięki za pocieszke... :D z tymi stawami to jest niegłupi pomysł...
heh, mam nadzieje, że na serio tego nie wziołeś. ;) Mieszkam w okolicy tych stawów i w wodzie jest taki syf, że nawet nie podchodze do tej wody. Tym brdziej, że czasami widać kilka titaników (czyt. gów*) pływających po powierzchni ;) Mnie tam za bardzo nie pociąga, juz bym wolał w brodziku się popluskać :D
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Zawsze można skoczyć na basenik - chociażby widzewską anilanę ;).
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Łysy0800
Posty: 506
Rejestracja: 19 kwie 2004, o 12:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Łysy0800 »

Tak... W mojej miejscowości- UWAGA- Ziębice to trzeba mieć na basenie miejskim szczęście żeby nie zderzyć się z TITANIKIEM :D A co do piwa- PANOWIE!! Oczywiście- Heinekeny, Lechy, Warki.. Ale to NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE!! Masz w kieszeni ostatnie 8zl i co-2heinekeny kupicie? Nie!Polecam wszystkim piwo o wdzięcznej nazwie "MOCNY BOSS"!! 8,1% mocy i 1.7zł!!Ha! Co Wy na to?? :wink:
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Hehe widzę że masz podobny do mojego tok rozumowania :] Dobry VIP nie jest zły :)
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Łysy0800
Posty: 506
Rejestracja: 19 kwie 2004, o 12:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Łysy0800 »

Tak, zwłaszcza VIP z serii 7,8.. :D
Awatar użytkownika
Juras
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Łódź (prawie)

Post autor: Juras »

Jeśli chodzi o wynalazki za niecałe 2 zeta (ważne że poniewiera :D), to w zeszłe wakacje miałem okazje próbować jabola lanego z kija - niesamowite wrażenia... 0.5 litra szampanskoje wprost z plastikowego kufelka :D:D:D. Jeżeli spotkacie coś takiego na swojej wakacyjnej drodze, to bez namysłu bierzcie!!!

Jeśli chodzi o "mocne" piwko :wink: to prawdopodobnie wszyscy znacie Jabłonowo (każdy chyba przez to przeszedł) niespełna 10% alko i śmierdzi spirkiem na 2 metry (a tanie)...Tego nie polecam :)

Warka i jabole...kto by pomyślał...gdzie to cudo można wykopać?

Tak sobie pomyślałem :wink: jak by ktoś z boku ten temat poczytał, to co sobie pomyśli? "tylko piją....." :D Czy może macie jakieś inne wakacyjne pasje oprócz "wina, kobiet i śpiewu" :D ?
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Juras pisze: Czy może macie jakieś inne wakacyjne pasje oprócz "wina, kobiet i śpiewu" :D ?
bawienie się amiga ;) a cóż innego. Wystarczajace zajęcie na wiele godzinek
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
ODPOWIEDZ