O czymś tam (m.in. O upadku Amigi) <- really? ;)

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Nie no jasne Shoonay ,amigi sprzedają się jak ciepłe bułeczki .
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

?
A o co konkretnie chodzi?
Po prostu porównywanie psychologiczne dwóch osób o różnym przedziale wiekowym w tym przypadku mija się z celem, nie sądzisz? :wink:
Wybacz moje słabe próby obrazy kolegi Beboka, ale skoro do niego jeno taka forma dyskusji przemawia, to cóż czynić?
pomedytować wspólnie, albo wypalając fajkę pokoju ? :mrgreen:
Proponuję sprawdzić "kto zaczął" a kto kontynuował.
W/g dobrego bontonu nie wazne kto zaczał, ale kto skonczy :D
Pomijając już proces kopiowania który w przypadku płyt CD jest TROCHĘ łatwiejszy.

O, shoonay, przypomniales mi, zebym znowu wystawił swoją oferte z grami. Pamietasz jak PPA trabilo na mnie, a zwlaszcza jedna osoba ?
Do dziś mam grono zaufanych ludzi, wiec wiem, ze Amiga faktycznie jest na topie :mrgreen:
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Bebokus pospolitus pisze:Nie no jasne Shoonay ,amigi sprzedają się jak ciepłe bułeczki .
Popadamy z jednej skrajności w drugą byle by tylko wyśmiać rozmówcę, co?
No to może pokaż mi jak dobrze rozumiesz sens tego powiedzenia i wskaż proszę ja Ciebie, co też oprócz samych przysłowiowych "ciepłych bułeczek" sprzedaje się jak one? ;)
Pewno znowu 90% Twoich kumpli kupuje Piece codziennie i to po kilka? ;)
Anthrox pisze:Po prostu porównywanie psychologiczne dwóch osób o różnym przedziale wiekowym w tym przypadku mija się z celem, nie sądzisz? :wink:
Nie koniecznie, program "Dzieciaki Górą" mi udowodnił że można trafić na godnego dyskutanta. ;)
Anthrox pisze:Pomedytować wspólnie, albo wypalając fajkę pokoju ? :mrgreen:
Cóż, a na forum publicznym jedynie co można to podyskutować. ;)
Anthrox pisze:O, shoonay, przypomniales mi, zebym znowu wystawił swoją oferte z grami. Pamietasz jak PPA trabilo na mnie, a zwlaszcza jedna osoba ?
Chodzi o kolekcję z grami niekoniecznie-legalnymi? ;)
Bo jakoś nie, ale pewno dlatego że moderacja czuwa. ;)
Anthrox pisze:Do dziś mam grono zaufanych ludzi, wiec wiem, ze Amiga faktycznie jest na topie :mrgreen:
Ano właśnie, ja też, znam ludzi tu i tam i wiem jak to jest.
Bebok w sumie też, w końcu 90% jego znajomych nie może się mylić. ;)
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Cóż, a na forum publicznym jedynie co można to podyskutować.
Fakt, piknik amigowy się nie zapowiada na razie

Ano właśnie, ja też, znam ludzi tu i tam i wiem jak to jest.
Bebok w sumie też, w końcu 90% jego znajomych nie może się mylić.
Boskie nawiązanie do kawału z kupą i muchami - tysiące much nie może się przecież mylić :mrgreen:
Chodzi o kolekcję z grami niekoniecznie-legalnymi?
Zaraz tam nielegalnymi - takie ciężkie słowa rzucasz :mrgreen: - jak ktoś ma licencję, to kopię zapasową wypada opracować :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 9 lis 2008, o 16:29 przez Anthrox, łącznie zmieniany 1 raz.
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Wujek znowu atakuje :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

A Papa Bebok wyprowadza efektowną kontrę :mrgreen:
Oboje niezniszczalni na słowne argumenty
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Anthrox pisze:Boskie nawiązanie do kawału z kupą i muchami - tysiące much nie może się przecież mylić :mrgreen:
Prawda? ;)
Ale nie, nadal najbardziej mnie śmieszy to, że Bebok nasz nadal nie jest świadomy istnienia Amigowej społeczności w necie, oraz najwyraźniej nie rozumie chyba do końca że pisze to wszystko na forum typowo Amigowym!

No matko, to jak wejść na ten przykład do filharmonii wypchanej miłośnikami muzyki klasycznej i zacząć im prawić "Joł, joł kupujta ludziska najnowsze płyty Dody, bo joł, zamaszyste som! a te wasze starocie to dawno umarnięte som i nie żyjom"
I nie, wcale tutaj nie chciałem zaznaczyć swoją wyższość i dorosłość nad nim, nie chodzę do filharmonii. ;)
Anthrox pisze:Zaraz tam nielegalnymi - takie ciężkie słowa rzucasz :mrgreen: - jak ktoś ma licencję, to kopię zapasową wypada opracować :mrgreen:
Hehe, wybacz, ale niewiele pamiętam, naprawdę. ;)
Anthrox pisze:A Papa Bebok wyprowadza efektowną kontrę :mrgreen:
Haha, sam widzisz dlaczego uwielbiam tu wracać.
Jego posty są jedynie słuszne a każdy mój argument równa się atak na jedynego sprawiedliwego. ;)
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Joł, joł kupujta ludziska najnowsze płyty Dody, bo joł, zamaszyste som! a te wasze starocie to dawno umarnięte som i nie żyjom
To się nadaje już idealnie do kabaretu
Kociokwik u mnie ten cytat wywołał :mrgreen:

Hehe, wybacz, ale niewiele pamiętam, naprawdę
Jak wroce do tego, zaraz cie poinformuje, bo chociaz trąby zagrzmią na nowo i usłyszysz je, to wolę osobiscie poinformowac ;)
Ostatnio zmieniony 9 lis 2008, o 16:41 przez Anthrox, łącznie zmieniany 2 razy.
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Dobra myślę że , jako to 10 strona tematu to czas na małe podsumowanie :

Wg niektórych użytkowników ,a może i większąści :

- Amiga nadal żyje ,to komputer z duszą ,Pc takiej nie ma dlatego jest taki niedobry (wszak to składak) .
- Amiga świetnie sobie radzi w sprzedaży ,zostawiając daleko w tyle konkurencje !
- Amiga przewyższała w latach 90,( takie cuda jak Amiga CDTV cz CD 32 do dziś stanowią przykład jak należy umiejętnie zdobywać rynek, aż chce się zaśpiewać " dało nam przykład Commodore jak zarządzać mamy" ) Pc tak bardzo że aż firma Commodore zbankrutowała ! Nie nadążali z produkcja poprostu .

Zakończyłem swoje egzorcyzmy :P
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Bebokus pospolitus pisze:Wujek znowu atakuje :)
Wiesz mój Drogi, z całym naprawdę proszę ja Ciebie szacunkiem, ale uważam Ciebie tylko za kolegę z forum.

Nie atakuję jak Ci się wydaje Ciebie, tylko kontr-argumentuję to co Ty twierdzisz ponieważ się z tym nie zgadzam.

Wiesz? To tak działa w komunikacji między ludzkiej.
Ludzie ROZMAWIAJĄ.

A to że Ty uważasz to za atak to czysta psychologia - najnormalnie w świecie nie wiesz co powiedzieć, lub też nie chce Ci się nic więcej napisać.
Bebokus pospolitus pisze:- Amiga nadal żyje ,to komputer z duszą ,Pc takiej nie ma dlatego jest taki niedobry (wszak to składak) .
- Amiga świetnie sobie radzi w sprzedaży ,zostawiając daleko w tyle konkurencje !
- Amiga przewyższała w latach 90,( takie cuda jak Amiga CDTV cz CD 32 do dziś stanowią przykład jak należy umiejętnie zdobywać rynek, aż chce się zaśpiewać " dało nam przykład Commodore jak zarządzać mamy" ) Pc tak bardzo że aż firma Commodore zbankrutowała ! Nie nadążali z produkcja poprostu .
Jak już mówiłem, z jednej skrajności w drugą.
Skoro ktoś się z Tobą nie zgadza - musi myśleć coś całkowicie odmiennego.

Wiesz, w życiu nie istnieje tylko dobro, i zło, jest trochę trudniej, istnieją tak zwane stany pośrednie, to naprawdę tak nie jest że tylko Ty masz rację ani że się tylko Ty mylisz.
Jakbyś umiał konkretnie rozmawiać, umiałbyś też uszanować argumenty swoich rozmówców.
Ostatnio zmieniony 9 lis 2008, o 16:47 przez Shoonay, łącznie zmieniany 2 razy.
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

dodajmy kolejne fakty:

- 90% ziomali nie moze sie mylic
- wejdź między wrony, będziesz krakał jak one
- w filharmonii idąc z duchem czasu i uzywajac "nowego stylu" mozna szybciej wyleciec niz sie wlazlo :)

edit:

- nikt nie powie ze biale jest biale, a czarne jest czarne
Ostatnio zmieniony 9 lis 2008, o 16:50 przez Anthrox, łącznie zmieniany 1 raz.
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Anthrox pisze:- w filharmonii idąc z duchem czasu i uzywajac "nowego stylu" mozna szybciej wyleciec niz sie wlazlo ;)
Haha, dobre, trza by to sprawdzić ;)
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

He's a madman a madman !

Cały wątek zaczął się od tego że napisałem że amiga w 97 roku była martwa ,chciałem przeprosić za te herezje :(
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Shoonay pisze:
Haha, dobre, trza by to sprawdzić ;)

Nieustraszeni byliby zachwyceni nowym wyzwaniem ;)

Cały wątek zaczął się od tego że napisałem że amiga w 97 roku była martwa ,chciałem przeprosić za te herezje
Tzn. chciałeś powiedzieć, że była martwa np. od 96 ? ;)
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Bebokus pospolitus pisze:He's a madman a madman !
Kogoś konkretnego masz na myśli? ;)
Bebokus pospolitus pisze:Cały wątek zaczął się od tego że napisałem że amiga w 97 roku była martwa ,chciałem przeprosić za te herezje :(
Dobra, JEŻELI mówisz to na serio (jakoś po poprzedniej linijce trudno uwierzyć, ale może) to z mojej strony kończę również temat.
ODPOWIEDZ