Zęębbatty REKIN

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Zęębbatty REKIN

Post autor: martini »

No koledzy Amigowcy jak się skrzykniemy i każdy codziennie odda ten jeden głosik na stronkę to przy prawie 1000 aktywnych forumowiczów :D do końca lipca wykręcimy niezły wynik! Eh.. w co ja wierzę :roll: W każdym razie mnie to nic nie kosztuje a i was zachęcam.
AMIGA RULES!
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Hmm.. fajnie by było ;-)
Póki co mamy ~20-30 użytkowników dziennie na forum i to w większości ci sami. Ale i tak, 20*31 daje ładny wynik. Zatem głosujcie jeśli uważacie że warto :)
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

Zagłosowałem i postaram się głosować codziennie. :)
Zapraszam wszystkich użytkowników forum do głosowania. :P
Zawsze Blod coś robi dla nas teraz my zróbmy coś dla niego. 8)
S.E.G.A RULES Obrazek
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Również przyłączam sie do głosowania ;)

PS: martini juz 2 wiadomości wysłałem ale u mnie siedzą w "do wysłania" tak jakby cię nie było a przeciez jestes :) od Ciebie dochodzą wiadomości do mnie
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

zaangażowałem w głosowanie znajomych,co prawda nie wszyscy to Amigowcy ale pomóc mogą :idea: podziękowanaia za głosy dla:Bartka J. i Michała S.
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Ale jak ja mam tam głosować? gdy wybieram "oddaj głos" zawsze cofa mnie do tej strony głównej.

ps. Posiadacze neostrady, mogą oddać i po kilkaset głosów dziennie ;)
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Niestety z jednego IP można oddać 1 głos na dobę na daną stronę więc pozostaje tylko regularne głosowanie, a co do tego wyrzucania na stronę główną to nie mam pojęcia, mnie to nie spotkało.
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

no tak ale w neostradzie mozesz sobie zmieniac ip dowolna ilosc razy i kiedy chcesz, tylko gorzej z podawaniem danych bo jak beda same glupoty to sie zorientuja ze walki leca
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

BadMojo pisze:Ale jak ja mam tam głosować? gdy wybieram "oddaj głos" zawsze cofa mnie do tej strony głównej.

ps. Posiadacze neostrady, mogą oddać i po kilkaset głosów dziennie ;)
martini ma rację, ale problemem może też być włączony firewall lub przeglądarka, która nie wysyła http_referer (możliwy błąd w pisowni)
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Nie pomyślałem o wyłączeniu firewall'a a rzeczywiście pomogło. Tak więc przyłączam się do głosowania. Co do wielokrotnego głosowania jest tak jak napisał Wirus. W neo przy każdym połączeniu otrzymuje się nowe ip, więc można głosować dowolną ilość razy.
AXE Capoeira!
Freddy

Post autor: Freddy »

BadMojo pisze:Nie pomyślałem o wyłączeniu firewall'a a rzeczywiście pomogło. Tak więc przyłączam się do głosowania. Co do wielokrotnego głosowania jest tak jak napisał Wirus. W neo przy każdym połączeniu otrzymuje się nowe ip, więc można głosować dowolną ilość razy.
Na forum rekiny.pl ludzie są przeciwni tego typu sztuczkom. Poza tym to by było oszustwo - zaszkodzi to tylko nam, jak i pozostałym uczestnikom konkursu. Tak więc, nie wiem czy to taki dobry pomysł. Ale głosowanie raz dziennie, codziennie - jak najbardziej :-)
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Wcale do tego nie namawiam - wręcz przeciwnie. Wskazałem poprsotu że jest taka możliwość, przec co wyniki mogą być sfałszowane. Ja głosuję raz dziennie i zachęcam do tego wszystkich na tym forum. :)
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Juras
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Łódź (prawie)

Post autor: Juras »

Starałem się z całych sił oddać głos ale cosik mi sie zdaje że się spóźniłem lekuchno (głosowanie było do 31.06) ale popieram słuszną sprawe!!!
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Wcale nie!!! możesz głosować przez cały lipiec,więc rób to a będziesz rozgrzeszony :D just kidding :lol:

Jak na razie 12 miejsce......

[ Dodano: Pon Lip 05, 2004 14:04 ]
Coś mi się wydaje że niektórzy wałki kręcą ze swoimi stronami,czy organizatorzy mogą to jakoś sprawdzić???
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
Juras
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Łódź (prawie)

Post autor: Juras »

BadMojo pisze:Nie pomyślałem o wyłączeniu firewall'a a rzeczywiście pomogło. Tak więc przyłączam się do głosowania. Co do wielokrotnego głosowania jest tak jak napisał Wirus. W neo przy każdym połączeniu otrzymuje się nowe ip, więc można głosować dowolną ilość razy.
Hurrrraaaaaa!!! Wreszcie też na to wpadłem, ale dlaczego dopiero po 2 dniach :oops: Teraz wspieram Was aktywnie... :D
ODPOWIEDZ