przygodówka dla dziewczyny

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

przygodówka dla dziewczyny

Post autor: biegu »

Znacie jakieś fajne przygodówki (nie koniecznie na amigę) w którą mogła by moja dziewczyna pograć (najlepiej w języku polskim). Bo chce żebym jej coś ściągnął a nie mam pojęcia co by mogło być fajne. Jak znacie jakieś ciekawe tytuły to się podzielcie ze mną. Dzięki-
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: przygodówka dla dziewczyny

Post autor: Shoonay »

Ekhem
biegu pisze:chce żebym jej coś ściągnął a nie mam pojęcia co
:P



A tak poważnie już, to może TeenAgent z polskimi gadkami się spodobać, jakieś tam King's Questy, Quest for Glory, gdzie księżniczki tam coś ratować trza, i takie tam.
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: olesio »

Może "Książę i Tchórz" się Jej spodoba.
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

"Książe i tchórz" oraz "King Quest V" mam gdzieś na płytach, bo mama kiedyś kupowała takie gazety z grami i tam te gry dawali. Mi się osobiśćie podobały te gry więc może jej też będą. Dzięki. Znacie jeszcze może jakieś przygodowo zręcznościowe? Pamiętam że kiedyś lubiła Jazz Jackrabbit, znacie pewnie tą platformówke? dla mnie to był syf wielki. Może jeszcze coś w tej tematyce znacie ciekawego? Szukam czegokolwiek dla dziewczyny w wieku 19 lat, nie za łatwe i nie za trudne. Dzięki :) czekam na jeszcze jakieś pomysły. Dam znać czy King Quest i Książe się jej spodobały.
Awatar użytkownika
PH306
Posty: 86
Rejestracja: 20 paź 2007, o 10:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: PH306 »

"Simon the sorcerer" może się spodobać.
Awatar użytkownika
OSH
Posty: 291
Rejestracja: 12 maja 2006, o 11:11

Post autor: OSH »

A poza przygodówkami polecam serię Gobliiins :)
A1200 E/BOX Tower, Apollo 1240/25 MHz 34 MB RAM, HDD 20 GB; LG10x30x40, A1200 E1230/40 18 MB RAM, CD-32+SX-1 10 MB RAM, A500, CDTV, A600, C64, C64+1541-II:), C-64G
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

ok dzięki Panowie :) no też pomyślałem o "simon the sorcerer", o Goblinsy też sa ok spróbuje.


---edit---

Dostarczyłem dziewczynie kilka przygodówek, na płytach ale jak narazie żadnej nie zainstalowała :D chyba miała tylko słomiany zapał, żeby sobie w coś pograć.

Dzięki Panowie za propozycje.
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Odpowiedź spóźniona, ale mogles jej zapodac najpierw coś łatwego, dla dzieci - np. Ace Venture

Potem już ostrzej - Głupki z kosmosu - na pewno by jej te gierki przypadły do gustu.


Jak chcesz uruchomić w niej niegrzeczną fantazję i naprawde dobrze opanuje przygodówki - odpal jej serię Larry wszystko w PL - najlepiej od czesci 7 zacznij :mrgreen:

Po szczegoly wiesz gdzie pisac :P
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

Tak jak pisałem Anthrox, zapał jej minął i pograne :D jedynie u mnie czasem pogrywa w super froga ("w żabkę" - jej słowa) W króla lwa też grała jak wiesz i w Alladyna, ale jej się znudził.
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Odpal jej Wet The Sexy Empire, zapał wróci do innego typu gier :mrgreen:
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

:lol:

To może na początek Larry'ego, nie tak od razu z grubej rury (za przeproszeniem ;))
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Larry nigdy nie moze zaczac, a co dopiero skonczyc.
Za przeproszeniem zaraz wyzwą nas od zboczencow. :wink:
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
PH306
Posty: 86
Rejestracja: 20 paź 2007, o 10:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: PH306 »

Albo "Wyspę Miłości" ;)
Awatar użytkownika
aMifan_t13
Posty: 116
Rejestracja: 3 sty 2006, o 19:55
Lokalizacja: z kątowni

Post autor: aMifan_t13 »

Albo Sex Smurfs na c64 :lol:

Fabuła taka : za smerfetką stoi w pozycji khm papa smurf. Od szybkości machania przez ciebie joystickiem obie postacie poruszają się tzw. ruchem posuwistym :roll:
"Ci, którzy się boją, umierają codziennie. Ci, którzy się nie boją, umierają tylko raz."

Giovanni Falcone, włoski sędzia śledczy, poległy w walce z mafią.
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

aMifan_t13 pisze:Albo Sex Smurfs na c64 :lol:

Fabuła taka : za smerfetką stoi w pozycji khm papa smurf. Od szybkości machania przez ciebie joystickiem obie postacie poruszają się tzw. ruchem posuwistym :roll:
hehehehe chyba coś takiego pamiętam;D można było na tym dżojstick połamać :D
ODPOWIEDZ