Nero

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Nero

Post autor: martini »

To jest Hyde Park więc pozwolę sobie napisać o pewnym problemie który mi ku... namieszał i to zdrowo.Na płytkę z programami dograłem sobie jeszcze jeden ale coś się w Nero spier... i teraz windows widzi tylko ten jeden program.Czy ktoś zna sposób na odzyskanie danych bo one są na płycie tylko nie ma do nich ścieżki dostępu.

POMOCY!!!
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

nie wiem czy to działa też pod xp, ale pod 98 wchodzisz we właściwości płyty i w jednej z zakładek masz wybór sesji. Często ktoś mi przynosił takie płyty które w ten sposób miały ukryte pliki.

P.S. Na przyszłośc, zawsze w takich sytuacjach twórz płyte wielosesyjną i niezamykaj płyty to nigdy nie będziesz miał podobnych problemów...
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

no właśnie to była płyta wielosesyjna i co jakis czas coś dogrywałem a tu nagle h.. .Niestety pod XP we właściwościach nie ma takiej zakładki :cry: :cry: :cry:

[ Dodano: Wto Lip 13, 2004 16:30 ]
Jeżeli ktoś znałby sposób na odzyskanie danych(o ile taki istnieje) to proszę o pomoc!
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Jesli to bylaby plytka wielosesyjna to na pewno widzialbyc wszystkie pliki.
Nagrales plytkę "mutliwolume", czyli kazda sesja do jakby osobna partycja na CD.
Na Amidze obsluzy to np. CacheCDFS i AsimCDFS.
Jesli to plytka CDRW to mozesz wykasowac ostatnia sesję i "stracone" pliki pokaza sie z powrotem. Mozesz tez "wyciagnac" ISO takie plytki i podmontowac je jako wirtualny CD. Pomyslów jest kilka
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

uff..dziękuję za porady ale już znalazłem na sieci odpowiedni program do wyciągania plików z takowych płytek.uff...
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Wirus pisze:nie wiem czy to działa też pod xp, ale pod 98 wchodzisz we właściwości płyty i w jednej z zakładek masz wybór sesji.
To nie zależy od systemu tylko od wersji nero. Zakładka ta nazywa się "volumes". Aby móc zmenić sesję, płyta musi znajdować się w nagrywarce.
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

BadMojo pisze:To nie zależy od systemu tylko od wersji nero. Zakładka ta nazywa się "volumes". Aby móc zmenić sesję, płyta musi znajdować się w nagrywarce.
Być może. Teraz mam najnowsze nero jakie wyszło, xp i nie mam tej zakładki. Wiem tylko, że jak miałem 98 to zawsze miałem nero 5.5... i miałem tą zakładke. Być może najnowsze nero nie uaktywnia tej opcji
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
ODPOWIEDZ