Serial Sci-Fi emitowany (chyba) w Polsacie

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Serial Sci-Fi emitowany (chyba) w Polsacie

Post autor: Borias »

Mam problem z pamięcią i problem ten dotyczy serialu emitowanego w Polsacie/Polsacie2 o dość późnej porze - koło godziny 23-ciej w poniedziałki w roku 1999 lub 2000. Opowiada on o grupie ratowników latających statkiem, załoga składała się z różnych gatunków istot, zapamiętałem szczegół, że pilot był kobietą i pilotowała ona ten statek leżąc na brzuchu, a nie siedząc. Gdzieś tam w przestrzeni kosmicznej czaili się jacyś groźni obcy, którzy (o ile dobrze pamiętam) byli pół maszynami, pół żywymi organizmami, przypominali cyborgi/pająki z dużą ilością "kończyn", spotkanie z nimi oznaczało śmierć.

Co jakiś czas przypominam sobie o tym serialu i rozpoczynam poszukiwania, które niestety do tej pory kończyły się fiaskiem, wuj Google też niewiele pomaga. Może ktoś z forumowiczów coś pamięta? Byłbym wdzięczny dozgonnie.
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Serial Sci-Fi emitowany (chyba) w Polsacie

Post autor: Shoonay »

Borias pisze:[...] pilot był kobietą i pilotowała ona ten statek leżąc na brzuchu, a nie siedząc. [...]
Aż do tego fragmentu podejrzewałem SeaQuest ;)
Teraz to nie mam zielonego pojęcia, ale biorąc pod uwagę czas emisji oraz ten szczegół... nie był to jakiś film-dla-dorosłych? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Re: Serial Sci-Fi emitowany (chyba) w Polsacie

Post autor: Borias »

W SeaQuest pływali, tutaj latają sobie w kosmosie, na pewno nie był dla dorosłych. Koleś na screenie mi to przypomina, chociaż może to nie to, czego szukam:

http://www.hdtv-sat.eu/galeria,axn_sci_ ... 1,420.html

EDIT
Mam! Trzeba było do fachowców się zwrócić - HATAK :mrgreen:
Odpowiedź dostałem chyba po 20 min.
http://en.wikipedia.org/wiki/Space_Rangers_(television)
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
ODPOWIEDZ