problem z Blizzardem 1260 32 MB RAM

Dyskusje i pytania o prawdziwą Amigę, a konkretnie o sprzęt.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
martin-flash
Posty: 54
Rejestracja: 28 sty 2005, o 17:09
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

problem z Blizzardem 1260 32 MB RAM

Post autor: martin-flash »

Witam!
Mam problem z kartą Blizzard 1260 z 32 MB RAM do Amigi 1200. Jest to wersja DCE. Po włożeniu karty odpalam Amige, po chwili pokazują się te kolorowe paski i po 3-5 sekundach pokazuje się GURU (czerwony prostokąt na górze ekranu SOFTWARE FAILURE) i tak w koło to samo. Poprzednio miałem karte Blizzard 1230 IV i nie było żadnych problemów.
Mam w niej HD z zainstalowanym Worbenchem 3.0. Czy może potrzebne sa jakieś sterowniki do tej karty? Nigdy wcześniej takiej nie odpalałem. Karta jest sprawna, kupiłem ją od pewnego źródła.
Czy ktoś z Was może pomóc?
Amiga Forever! and Into The Wonderfull!
-----------------
Martin Flash
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

A kaszani sie od razu czy cos najpierw dogrywa z twardego?? Przys systemie na pewno bedziesz musial pogrzebac, pozamieniac pare bibliotek na inne wersje i najwazniejsze dolozyc 68060.library i specjalnie spreparowana 68040.library. Nie moze byc zwykla bo bedzie sie kaszanic. Do tego doloz oxypatcger i bedzie smigac. 8)
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
martin-flash
Posty: 54
Rejestracja: 28 sty 2005, o 17:09
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: martin-flash »

Atalante pisze:A kaszani sie od razu czy cos najpierw dogrywa z twardego?? Przys systemie na pewno bedziesz musial pogrzebac, pozamieniac pare bibliotek na inne wersje i najwazniejsze dolozyc 68060.library i specjalnie spreparowana 68040.library. Nie moze byc zwykla bo bedzie sie kaszanic. Do tego doloz oxypatcger i bedzie smigac. 8)
Dzięki Atlante.
A czy możesz mi te pliki przesłać w zipie na maiala? (martin-flashMALPAwp.pl)
I co to jest "oxypatcger"? Co z tym robić? gdzie zainstalować i tp. biblioteki wiem gdzie wrzucić.
Amiga Forever! and Into The Wonderfull!
-----------------
Martin Flash
ODPOWIEDZ