Pegasos

Dyskusje i pytania o prawdziwą Amigę, a konkretnie o sprzęt.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Kubal
Posty: 692
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 14:28

Pegasos

Post autor: Kubal »

Czy poleciłbyś mi kupno pegasosa ,a jak tak to w jakiej konfiguracji?
aha, czy peg obsłuży karty graf. pci i agp jednocześnie?
Weżcie też pod uwagę że jestem przeciętnym zjadaczem chleba i na forsie nie śpię.
Z góry dzikuję za odpowiedż :)
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Poczekaj aż Norbi wróci (pewnie na początku października) to Ci wszystko ładnie o Pegasosach wyłoży :wink:
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

A jak nie chcesz czekać, spytaj się kogoś np. kogoś ze sklepu efunzine - info@efunzine.com
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Kubal
Posty: 692
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 14:28

Post autor: Kubal »

no to na razie zapraszam do wolnej dyskusji na temat pega(wymieńcie jego wady,zalety-po prostu wasza opinia na jego temat)
A tak na off topie:kto powie mi gdziekupić napalma w tym pięknym kraju ?
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Trrrrrr tra tram

Tu masz dużo opisane ;)

Jak chcesz więcej - poszukaj => pokaż, że sam umiesz też sobie poradzić ;)
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Kubal
Posty: 692
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 14:28

Post autor: Kubal »

Jak chcesz więcej - poszukaj => pokaż, że sam umiesz też sobie poradzić
:idea: searching................................................................................
.......................................................................................................
.......................................................................................................
.......................................................................................................
.......................................................................................................
.......................................................................................................
found Information.....................................................................................
Ok :!: :)
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Re: Pegasos

Post autor: norbi »

Kubal pisze:Czy poleciłbyś mi kupno pegasosa ,a jak tak to w jakiej konfiguracji?
aha, czy peg obsłuży karty graf. pci i agp jednocześnie?
Weżcie też pod uwagę że jestem przeciętnym zjadaczem chleba i na forsie nie śpię.
Z góry dzikuję za odpowiedż :)
Co zamierzasz na tym Pegasosie robic? Wtedy latwiej bedzie odpowiedziec na Twoje pytania
ODPOWIEDZ