Myszka w Amidze 600

Dyskusje i pytania o prawdziwą Amigę, a konkretnie o sprzęt.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Myszka w Amidze 600

Post autor: Kisztel82 »

Witam! Otóż mam taki problem zostałem prawie szczęśliwym posiadaczem Amigi 600 ze sklepu internetowego, wszystko było by ok. gdyby. No właśnie nie działa w myszce prawy lewy klawisz, wszystkie kierunki ok. i prawy przycisk. Czy to wina portu? Bo podłączałem inna myszkę i to samo, używam w systemie czy w Deluxe Paince lewy alt+Amiga, co odpowiada lewemu klawiszowi myszki. Co to może być :?: Rezystor znów jakiś padł, ale jaki tam jest to się doszukać miernikiem nie mogę :lol:. Wiadomo na kompa mam jeszcze niecałe 6 miesięcy gwarancji, a serwisant wyjechał na wakacje.
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Poczytaj ten wątek.
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: Kisztel82 »

Czytałem już wcześniej :wink: ale to nie ten rezystor one są sprawne
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

A myszki są sprawne?
Pod port myszy podepnij joya i uruchom grę ktora korzysta z tego portu. Jesli zadziala FIRE to znaczy ze wszystko OK. z A600

ps.
moge ci podeslac program do testowania Amigi
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: Kisztel82 »

mam mortala i super froga i fire nie dziala, w mortalu jak lataja te drzewka to myszka i joystick nie dziala, nie da sie przelaczyc, a w super frog jest takie menu zielone klawisze funkcyjne dzialaja, ale ani myszka ani joy nie chodzą. Podeslij mi ten programos na poczte :)


---Edit---

Dobra programik doszedl teraz tylko jakis kabel lub cd-rom podlacze to go zgram i zobacze, to troche potrwa bo nie mam ani tasmy ani kabla null-modem narazie.

pzdr :wink:
ODPOWIEDZ