PCMCIA+CompactFlash+A1200 pomocy!

Dyskusje i pytania o prawdziwą Amigę, a konkretnie o sprzęt.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
FremenPL
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2007, o 18:22

PCMCIA+CompactFlash+A1200 pomocy!

Post autor: FremenPL »

Mam 1200 gołą K3.0, chcialem miec mozliwosc przenoszenia danych (adf. itp) z PC na Amisie, wiec kupiłem CompactFlash(Hyperstone 8-bit,16-bit) i karteCF EMTEC 256MB 52x.
Zainstalowalem (chyba dobrze FAT95, i pakiet CFD) i tu zaczely sie szopki. nic sie nie pojawilo (nowy naped.) jak montuje cf0: to krzyczy ze zainstalowane ale jak uruchamiam Tools/PrepCard
to rozpoznaje ze mam wlozona karte (Hyperstone, Model 1) ale jak zatwierdzam czy to jako Ram czy dysk to krzyczy ze "Card is Write-protect" plis o co chodzi? probowalem roznych metod i nic.
Formatowalem na laptopie PC nawet zestawik CF jako FAT (i nic) jako FAT32 (i nic) pod XP. nie mam juz pomyslów. moze chodzi ze trzeba sformatowac fatem95? na PC? ale jak jak mam XP. pomocy :? :? :?
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

FremenPL pisze: Zainstalowalem (chyba dobrze FAT95, i pakiet CFD) i tu zaczely sie szopki. nic sie nie pojawilo (nowy naped.) jak montuje cf0: to krzyczy ze zainstalowane
My tez nie wiemy czy dobrze zainstalowales.
Napisz gdzie przegrales pliki z pakietu FAT95 i CFD.
FremenPL
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2007, o 18:22

Post autor: FremenPL »

pliki CFD z odpowiednich katalogow przegralem HD: do odpowiednich katalogow <c> i <devs> a fat95 zainstalowalem ale recznie na wszelki wypadek przenioslem z l: do hd: <l> plik fat95
to samo co w ppa napisalem
FremenPL
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2007, o 18:22

Post autor: FremenPL »

dzieki!
Juz dziala musialem rozpakowac orginalne lha na A1200 i poszlo!
ODPOWIEDZ