Przesiadka z Voodoo na BVisiona

Dyskusje i pytania o prawdziwą Amigę, a konkretnie o sprzęt.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pyzio
Posty: 491
Rejestracja: 26 gru 2004, o 11:00
Lokalizacja: Warszawa

Przesiadka z Voodoo na BVisiona

Post autor: Pyzio »

Kupiłem kartę Bvision do mojej Amigi,prosiłbym o pomoc w instalacji karty sprzetowej i sterowników.
Do karty dostałem CyberGraphX 3 chciałem dokupić w Efunzin CGX4 ale niestety nie mają,jaka jest róznica między sterownikami z CGX3 a CGX4.
Voodoo i Mediator idą narazie w odstawkę,miałem problemy od jakiegoś czasu z poprawnym działeaniem WARP 3D i zainstalowaniem karty TV Sound Blaster też nigdy nie zagrał
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Instalacja jest taka samo jak w przypadku Medka.
Odpowiednie pliki nalezy przenies do odpowiednich katalogow.




ps.
Troche dziwne ze miales problemy z Voodoo, medkiem, Warp3D i SB.
U mnie wszystko pieknie dzialalo.
Awatar użytkownika
Pyzio
Posty: 491
Rejestracja: 26 gru 2004, o 11:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pyzio »

Problemów nie miałem ale nagle przestało to działać,gry wymagające Warp 3D nie odpalały przy sprawdzaniu demonstracji warp 3D zamiast dem miałem okna z errorem.
SB 128 nigdy nie sprawdziłem bo nie wiedziałem na czym,do tego problem z kartą TV podczas instalacji.
Sprawdzę na BVisionie Warp 3D jeśli będzie OK to jescze kiedyś wyjmę Mediator z kartami.
Problem z Warp 3D był tylko na OS 3.9 na 4 sprawdzałem na Face 3D i wszystko chodziło świetnie,czyli sprzęt powinien być sprawny
Awatar użytkownika
Pyzio
Posty: 491
Rejestracja: 26 gru 2004, o 11:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pyzio »

Miałem też problem podczas wyswietlania menu karty PPC,na Voodoo był on nie czytelny jak i z modulatora.
Właśnie dostałem BVisiona po zamontowaniu menu karty PPC jest normalnie wyświetlane,dlaczego wcześniej były z tym problemy.
Mam też pytanie jak jest z WHDLoad czy na Bvisione obraz będzie wyswietlany na monitorze
ODPOWIEDZ