Szukam programistów :)

Dyskusje i pytania na temat oprogramowania amigowego.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
kwaku85
Posty: 102
Rejestracja: 9 paź 2004, o 17:36

Szukam programistów :)

Post autor: kwaku85 »

Witam, mam takie pytanko, bo zauważyłem że jest tu kilku ciekawych ziomków-programistów, no i oczywiście gratulacje za tą gierkę "insane". Może nie potrzebuję o tyle pomocy grafika, ale kogoś kto ma pojecie jak można napisac ciekawy i prosty programik, który potrafi wysterować porty "przyjaciółki" 1200. Jestem elektronikiem i bawię się ostatnio światłami dyskotekowymi i tu potrzebuję jakiś programik, który byłby w stanie posterować jakimś zewnętrznym procesorkiem, lub nawet bezpośrednio jakimś tranzystotem czy tyrystorem, ale nie mam pojęcia o programowaniu. I tu potrzebuje pomocy, albo najlepiej jakiegoś odnośnika do strony o programowaniu.
Amiga jest piękna - NO GATES, NO WINDOWS!!!
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Nie no co ty, tutaj nie ma żadnych programistów... nie to nie możliwe... programiści tutaj? ... nie sądzę... nie, programistów Ci u nas brak... ani jednego programisty tutaj... nie istnieje taka lista, żeby na tej stronie istniał programista... znaczy się nie ma takiej mozliwości... nie... programista?, tutaj?, nigdy!... nie, to nie mozliwe...

...no dalej... niech jakiś programista mi przerwie :wink:
kwaku85
Posty: 102
Rejestracja: 9 paź 2004, o 17:36

Post autor: kwaku85 »

Bardzo zabawne shoonay, ja pytam serio, a z tego co widze to maczałeś już... czółki w tym temacie :P więc jak możesz to mi coś pomóż, najlepiej niech ktoś mi podeśle jakiś kurs C++ dla Ami, najlepiej z jakimś programikiem. Zależy mi najbardziej na możliwości sterowania portami w Ami. Z góry dziękuję
Amiga jest piękna - NO GATES, NO WINDOWS!!!
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Wybacz mą niekonstruktywną ironię, ale próbowałem dzięki niej nadepnąć na ambicję jakiemuś domorosłemu programiście :wink:
kwaku85 pisze:a z tego co widze to maczałeś już... czółki w tym temacie :P
... aaaaa... yyy... po czym wnosisz :?:

Niestety, jedyne co znam i mogę Ci polecić to AmiNet...
kwaku85
Posty: 102
Rejestracja: 9 paź 2004, o 17:36

Post autor: kwaku85 »

Nio to jak, pomoże mi ktoś?? Nie wspomożecie biednego amigowca?? Zależy mi na tym chłopaki (nie obrażając kobiet), więc dajcie mi choś jakieś wskazówki.

P.S.
Atlante, znów zginął mi Twój nr gg, napisz coś do mnie bo nie mam jak się z Tobą skontaktować....
Amiga jest piękna - NO GATES, NO WINDOWS!!!
RapHiS
Posty: 21
Rejestracja: 2 mar 2005, o 11:00
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

twórca "Insane"

Post autor: RapHiS »

Ziomek-Programista...dobre :P
Na mnie nie patrz, ja tylko robię gry i to rzadko bo ogólnie siedzę w grafice a programowanie w AMOS to takie hobby na zimę :wink:
"Insane" to i tak wypociłem na przymus.... a tu jakieś światła na disco he he he
Nie szampan, nie dziwki, nie koks, nie jakuzzi!!!
ODPOWIEDZ