uwolnić jeńców..!

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
krism50
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2003, o 18:15

uwolnić jeńców..!

Post autor: krism50 »

Czy ktoś może wie jak nazywa się gierka platformowa polegająca na tym, że leci się helikopterkiem (chyba w Wietnamie) i zabiera się jeńców, gra jest świetna, aha i gra, w której jesteś menedżerem cyrku, thx za odpowiedź
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Nie wiem czy o tą Ci chodzi ale coś podobnego robi się w Fire Force. A jeśli chodzi o to drugą to nie wiem.

Przepraszam, źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź i myślałem że chodzi o helikopter który podrzuca komandosa...
Ostatnio zmieniony 14 gru 2003, o 20:17 przez Fre, łącznie zmieniany 1 raz.
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

1.Apocalypse
2.ThemePark
Awatar użytkownika
mU
Posty: 15
Rejestracja: 19 wrz 2004, o 14:45

Re: uwolnić jeńców..!

Post autor: mU »

krism50 pisze:Czy ktoś może wie jak nazywa się gierka platformowa polegająca na tym, że leci się helikopterkiem (chyba w Wietnamie) i zabiera się jeńców, gra jest świetna(...)
Desert Strike albo Jungle Strike :?:
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

ta pierwsza to Apocalypse jak już napisał Norbi ---> było już wcześniej prawie identyczne pytanie
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
mU
Posty: 15
Rejestracja: 19 wrz 2004, o 14:45

Post autor: mU »

:lol:
D/J Strike tez pasuje a zainteresowany jakos a nie potwierdzil a nie nie zaprzeczyl :P
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

nie sądzę zeby ktokolwiek pomyślał ze w Desert Strike akcja ma miejsce w Wietnamie ;P
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
mU
Posty: 15
Rejestracja: 19 wrz 2004, o 14:45

Post autor: mU »

heh
po pierwsze krism50 napisal 'chyba w Wietnamie'
po drugie - jak Apocalypse pasuje do okreslenia 'gierka platformowa' to Desert Strike pasuje do Wietnamu :wink:
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

bliżniaczy topic założony przez szafrana
"gierka platformowa" może chodziło o ten "widok z boku"
w Desert Strike grałem na parocalowym telewizorze B&W znanej firmy "elektronika" - i trzymam się swojego zdania - nie da rady pomylić Desert Strike z "chyba Wietnamem" :P
If you live with apes man, it's hard to be clean
Dwarf
Posty: 3
Rejestracja: 29 wrz 2004, o 14:08
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Dwarf »

ale kłotnia hahaha w pierwszym chodzi na bank o Apocalypse bo Desert Strike jest niedość że w rzucie izometrycznym to akcja jak w samej nazwie nie rozgrywa się w wietnamie, bankowo o Apocalypse chodzi, a drugie to nie wiem czy o to chodzi że różne się konkurencje cyrkowe robi chodzenie po linie, kczłowiek kula armatnia i takie tam inne.
The Celts are the Cradle of Magic...
muody
Posty: 5
Rejestracja: 21 gru 2004, o 23:39

Post autor: muody »

Ta pierwsza to może "Apache"?...
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

Hmm :| opis jest podobny do gry Apocalypse ale nie jestem pewien na 100% :roll:
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Gość

;]

Post autor: Gość »

jeśli jest misja gdzie jest ciemno a zakładnicy do uwolnienia są w takich wietnamskich hatkach to napewno jest fire force ,można se wybrać m-60, ak-47 ,rocket luncher ,mp5 jeśli tak to tylko FIRE FORCE ,apropo w misji gdzie jest ciemno i trzeba uwolnić zakładników weż tą małą mp5 (giwere) bo cicho strzela jeśli weźmiesz inna w obozie podniosą alarm <-- tak na marginesie :P
Mierzwuś

Post autor: Mierzwuś »

na 100% Apocalypse ponieważ tam się ratowało jeńców, a w Desert Strike się miało inne zadania, ci "jeńcy" (MIA) to sa tylko po to by sobie pkt nabijać
ODPOWIEDZ