OFFTOPIC

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

OFFTOPIC

Post autor: Slesz »

Dawno dawno temu, w odległej galaktyce
Za górami za lasami, za rzekami, za jęziorami, za wzgórzami, pagórkami, dolinami, sankami, drzewami, Naomi, depresjami, daleko daleko hen fpizetju
żyła sobie spokojnie społeczność amigowców.

Pewnego niezbyt miłego popołudnia nadejszla wiekopomna chwyla. Nadejszla bieda. Amigowcy stali się biedni i zubożali, a ich Amigi powoli aczkolwiek skutecznie poczęły się psuć i kurzyć.

Wtem przybył tajemniczy imperator Prezes. Zaproponował amigowcom dobry interes. Zapisał wszystkich na swoją czarną i bardzo mroczną listę użytkowników. Następnie powiadomił ich, że ich Amigi odżyją na nowo i żyły będą zawsze, ale muszą być mu lojalni i oddani. Zakazał przeklinania, offtopicu, wymieniania się linkami warezowymi, tematów obscenicznych, wulgarnych i wszystkiego co najlepsze :P
Za oddanie i lojalność przyznawał User levele.
Po pewnym czasie zauważył, że nie panuje już tak dobrze nad społecznością amigową. Miał wiele innych spraw administracyjnych na głowie i postanowił znaleźć sobie pomocników.
Pomocników nazwał modelatorami (bo niezłe z nich "modele" były). Ostatecznie na stanowiskach zachowali się: Darth Wiadrus i Wielki Norbba.
Słynęli oni z wyjątkowej srogości i nieustępliwości w egzekwowaniu prawa ustalonego przez imperatora Prezesa.

Pewnego dnia Amigowcy mieli dość i założyli tajną organizację żniwiarzy (All Rights Reserved ). Ich działalność jest tajna, skład nieznany, a cel jeden (ale też nieznany :P ). Spotykają się późną nocą i obradują w tajemnicy przed imperatorem Prezesem i modelatorami.

Niestety nastąpił kryzys, gdy okazało się, że jeden z członków zdradził. Okazało się, że potajemnie szpiegował na rzecz Imperium i prawdopodobnie to on sabotował żniwiarki ( Harvestery). W dalszej tego konsekwencji powstała rebelia przeciwko rebelii. Ich istnienie jest na razie w fazie domysłów. Wydają się być bardziej zakonspirowani niż sami żniwiarze.

Walka trwa.
Let Mortal Kombat begin :P
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

NAJDEBILNIEJSZY POST W HISTORI TEGO FORUM.
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Piotr Bober pisze:NAJDEBILNIEJSZY POST W HISTORI TEGO FORUM.
(dzięki, starałem się :P )
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Ash
Posty: 651
Rejestracja: 7 lip 2004, o 19:36
Lokalizacja: Jaworze

Post autor: Ash »

Piotr Bober pisze:NAJDEBILNIEJSZY POST W HISTORI TEGO FORUM.
A kysz. Trafiłeś nie do tej historii, co trzeba. Poszukaj czegoś o trollach albo Tolkienie.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2005, o 15:10 przez Ash, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Podoba mi się :wink: Imperator Prezes nie wie naszczęście kim są Żniwiarze..atak nastąpi he he he
Ash
Posty: 651
Rejestracja: 7 lip 2004, o 19:36
Lokalizacja: Jaworze

Post autor: Ash »

No popatrz, a ja się zastanawiałem, co za dziad jeden mi podpiłował dźwignię od napędu nadświetlnego w moim harvesterze. Kto nas sabotuje?
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

Ash pisze:No popatrz, a ja się zastanawiałem, co za dziad jeden mi podpiłował dźwignię od napędu nadświetlnego w moim harvesterze. Kto nas sabotuje?
No popatrz a ja myślałem kiedyś żeś jest spoko gość a okazało się teraz że ciul no zadziwiające prawda?? :lol:
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Nie chce nic mówić, ale pierwszy atak samotnego jeźdźca, który niegdyś do organizacji chciał należeć już nastąpiłi został odparty. Nie wspomnę o co chodzi, bo Imperium już raz wykasowało szczegóły tej operacji z shoutboxa. Dlatego full konspira, nic takiego nie miało miejsca.
Jest spokój .. ale na jak długo ? :twisted:
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
phl22
Posty: 296
Rejestracja: 29 sty 2005, o 08:39
Lokalizacja: Newark UK (Zabrze)

Post autor: phl22 »

:D :D :D :D :D :D :D
:?: :twisted:
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Wydać zdrajców..opór unieszkodliwić :!: Rebelianci są tylko jedni :twisted:
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

:twisted:
S.E.G.A RULES Obrazek
Awatar użytkownika
SDC
Posty: 209
Rejestracja: 7 lut 2005, o 00:49
Lokalizacja: Łask

Post autor: SDC »

A może ich kto nasłał na prześpiegi, żeby wam głupoty powychodzili ;)
Łatwiej ubrać kobietę niż ją rozebrać.
OGame/Tibia fan.
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

SDC pisze: prześpiegi
A może przeszpiegi Raczej nie.
Atak został stłumiony, znaleziono zdrajców...wykryłem w naszej Rebelii nutkę melancholii. A może Imperator Prezes potajemnie namawia członków Rebelii do zdrady :?:
Miejmy oczy szeroko otwarte. :wink:
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

!Gregor! pisze::twisted:
!Gregor! , Ty masz już user level 4. Uważaj, bo od czwartego następuje największe kuszenie Ciemnej strony wzmocy (wydzielanej przez tajemnicze wzmacniacze, które zamontowali imperialiści w naszych domach).

Nie daj sie podejsć. Wiesz, zaczyna się od tego, że na PW dostajesz wiadomości typu "Czy będziesz powiadamiał nas o naruszeniach regulaminu ?" "Lepsza praca każdego to poprawa warunków życia wszystkich" albo "Daaaj mi tę noc, tęęę jedną noc". Wtedy bądź dzielny. Powodzenia.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

Dobrze ,że nie odbieram anonimów. :)
S.E.G.A RULES Obrazek
ODPOWIEDZ