Pinball Dreams-rekordy

Tutaj możecie się pochwalić swoimi rekordami osiągniętymi w różnych grach.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Tu się zgodzę - klimat stołu Ignition jest bardzo dobry. Mi się podoba. Problem polega na tym, że los jest zazwyczaj na Twoją niekorzyść (domyślnie) - gdy bila waha się czy wpaść za łapkę czy przed - najczęściej wpada za łapkę. Ba - nawet gdy biorąc pod uwagę prawa fizyki bila powinna wpaść normalnie, ona nagle leci za łapkę :|

Stół ułożony jest tak, że w wielu przypadkach jest duże prawdopodobieństwo, że bila wleci za łapkę (a stamtąd na tym stole o wiele trudniej ją wydostać niż na innych - częściej się odbija od ścianek za łapką, a wtedy tiltem jej nie da się wybić na przeciwległą).
Poza tym - po lewej jest to miejsce, gdzie można zdobyć extra ball po zapaleniu light. Jest to taki jakby korytarzyk, gdzie bila wpada i wypada tą samą drogą. Gdy bila z małą prędkością stanie nad tym korytarzykiem i stoczy się powoli po nim - najczęsciej wpada w miejsce pomiędzy łapkami w ten sposób, że nie da się jej wybić.

Sposób to oczywiście unikać tego typu sytuacji, ale jednak jest to denerwujące na tyle, że do Ignition się zraziłem na jakiś czas, choć lubiłem ten stół.

Zastanawia mnie dlaczego ludzie nie lubią grać na stole Beat box :?
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
LarvaExotech
Posty: 96
Rejestracja: 8 cze 2005, o 16:41

Post autor: LarvaExotech »

Do Beat Boxa nie moge się jakoś przekonać. Nie idzie mi tam zupełnie; nie mogę w nic trafić, co chwila spada piłka... po prostu stół nie przeznaczony dla mnie.
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

W wolnej chwili zasiąde za jakimś stołem i zobaczę czy będzie jakiś rekordzik :D

@LarvaExotech - więcej wiary w siebie :wink:
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Pinball Dreams, oj dawno w to nie grałem, bardzo dawno. Kiedyś też muszę sobie zagrać, ale to jak dostanę już Slackware.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
LarvaExotech
Posty: 96
Rejestracja: 8 cze 2005, o 16:41

Post autor: LarvaExotech »

Wczoraj zdobyłem 19 milionów punktów na Ignition jednocześnie pobijając mój życiowy rekord dwukrotnie... Szkoda tylko, że robiłem to >nie na swoim< komputerze, bym ssa rzucił :/

Edit: czy nikt już w tę gierke nie gra? :(
Awatar użytkownika
Arekis
Posty: 1785
Rejestracja: 20 mar 2005, o 16:45
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Arekis »

niegra
011001010110110101110101011011000110000101100011011010100110000100101110011011100110010101110100
%65%6D%75%6C%61%63%6A%61%2E%6E%65%74%00
145155165154141143152141056156145164
emulacja.net
Awatar użytkownika
Nosferatu
Posty: 189
Rejestracja: 30 wrz 2005, o 14:25

Post autor: Nosferatu »

102 mln. w "Beat Box" :!: :?: Jestem pełen podziwu, bo ja tam zrobiłem 23 mln. i już mi się wydawało, że to jest bardzo dużo...

Kiedyś w "Steel Wheel" bila zatrzymała mi się na jednym z 'buczków' i punkty same się nabijały. :wink: Zostawiłem tak kompa na ok. 15 min. żeby nabiło mi jakiś przyzwoity rekord, ale w sumie te 'buczki' są słabo punktowane i przerwałem to w końcu Tiltem, bo już mi się nie chciało czekać.

Zastanawia mnie, czemu zamieszczacie screeny z każdego ze stołów z osobna. Czy nie wygodniej byłoby po prostu wcisnąć PrintScreen na tablicy z wynikami z wszystkich 4 stołów (ta tablica ukazuje się na ekranie wyboru stołów po naciśnięciu spacji). :?

PS W "Ignition" mam 39 mln., a to lepszy wynik od 1. miejsca na tej stronie z rekordami. 8)
PS 2 Czemu nie istnieje strona z rekordami z pozostałych pinballów?
THE BEST IS YET TO COME
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Nosferatu pisze:Zastanawia mnie, czemu zamieszczacie screeny z każdego ze stołów z osobna.
Tak się przyjęło i takie są zasady umieszczania rekordu. Myślę, że jest lepiej bo każdy może zobaczyć wyniki na stole, który go interesuje.
Nosferatu pisze:PS W "Ignition" mam 39 mln., a to lepszy wynik od 1. miejsca na tej stronie z rekordami. 8)
Prześlij do mnie screena z wynikiem to zaktualizuję
Nosferatu pisze:PS 2 Czemu nie istnieje strona z rekordami z pozostałych pinballów?
jak nie jak tak, ale tam mi się nie podoba styl księgowania rekordów. Zresztą sam ocenisz http://pinballs.ag.ltd.pl/
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

LarvaExotech pisze:Edit: czy nikt już w tę gierke nie gra? :(
ooooj ja dawno nie grałem
ale widze że na Nightmare ciągle rządze :twisted:
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
Nosferatu
Posty: 189
Rejestracja: 30 wrz 2005, o 14:25

Post autor: Nosferatu »

Wirus pisze:
Nosferatu pisze:PS W "Ignition" mam 39 mln., a to lepszy wynik od 1. miejsca na tej stronie z rekordami. 8)
Prześlij do mnie screena z wynikiem to zaktualizuję
OK, mój mail z kilkunastoma screenami już do Ciebie powędrował. Będziesz miał co aktualizować. :wink:
Wirus pisze:
Nosferatu pisze:PS 2 Czemu nie istnieje strona z rekordami z pozostałych pinballów?
jak nie jak tak, ale tam mi się nie podoba styl księgowania rekordów. Zresztą sam ocenisz http://pinballs.ag.ltd.pl/
Obczaiłem tę stronę i jak na mój gust te rekordy są "shackowane", bo tam niektóre wyniki idą w miliardach, a to już jest raczej niedorzeczne. :? Przykładem niech będzie 1. miejsce z "Beat Box" (9.999.999.999), nie mówiąc już o wynikach z Pinball Fantasies. :roll:
THE BEST IS YET TO COME
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

zaraz zauktalizuje tabelke ale niepotrzebnie przesyłałeś tyle screenow. Mnie interesuje tylko najwyzszy wynik na kazdym stole i tylko taki wpisze.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Nosferatu
Posty: 189
Rejestracja: 30 wrz 2005, o 14:25

Post autor: Nosferatu »

Wirus pisze:zaraz zauktalizuje tabelke ale niepotrzebnie przesyłałeś tyle screenow. Mnie interesuje tylko najwyzszy wynik na kazdym stole i tylko taki wpisze.
Aha, w takim razie przepraszam za kłopot i pozdrawiam!
THE BEST IS YET TO COME
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

to żaden kłopot. A tak btw to strona miejmy nadzieję, ostatecznie zmieniła adres. Trafił mi się bardzo przyjemny, szybki i pojemny serwerek bez reklam i mam nadzieję, pobęde na nim długo.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
LarvaExotech
Posty: 96
Rejestracja: 8 cze 2005, o 16:41

Post autor: LarvaExotech »

Nosferatu pisze:
PS W "Ignition" mam 39 mln., a to lepszy wynik od 1. miejsca na tej stronie z rekordami. 8)
A już myślałem, że coś osiągnełem :cry:
DieseL
Posty: 5
Rejestracja: 2 paź 2005, o 00:06
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: DieseL »

Nosferatu pisze:Obczaiłem tę stronę i jak na mój gust te rekordy są "shackowane", bo tam niektóre wyniki idą w miliardach, a to już jest raczej niedorzeczne. :? Przykładem niech będzie 1. miejsce z "Beat Box" (9.999.999.999), nie mówiąc już o wynikach z Pinball Fantasies. :roll:
I tutaj sie z Toba nie zgodze ze wyniki sa jak to mowisz "shackowane" za swoich swietnchych czasow kiedy mialem zwykla A500 ( jakies 12 yeas ago ) sam przebilem licznik wlasnie na tym stole :) ( nie pamietam jak dokladnie jak sie to robilo, ale wiem ze trzebabylo umiescic kilka razy pod rzad bile w to samo miejsce ) to samo bylo ze stolem NIGHTMARE 50 baniek wchodzilo jak nic po podwojnym uderzeniu bili, ale wktore miejsce i w jakim czasie to nie powiem , bo nie pamietam ale jak odpale PD na moim sprzecie to zobaczycie :)
AMIGA RULEZ
ODPOWIEDZ