ULTIMATE BODY BLOWS

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
F.D.K.

ULTIMATE BODY BLOWS

Post autor: F.D.K. »

Otóż nie da się napisać tematu w szukam gry więc pisze tu gdzie można znaleźć gre ULTIMATE BODY BLOWS to połączenie wszystkich części.
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

była to pierwsza pozycja w google po wpisaniu tytułu gry

ale to chyba wersja PC, nie sprawdzałem

ukazało się w zestawie Critical Zone w 1994 roku. Zdaje sie, że nadal nie jest to jeszcze abandonware. No i jest to na cd32.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Ackman
Posty: 15
Rejestracja: 16 kwie 2005, o 15:58
Lokalizacja: Jaskrów k/Częstochowy

Post autor: Ackman »

Hmmm ten link jest faktycznie do wersji na PC (buerk!) i w dodatku nie działa. F.D.K. jeśli bardzo zależy Ci na tej pozycji to mogę ją ewentualnie wysłac na maila. To jest wersja AGA HD (7 dyskietek dms złożonych w QB - umiesz "rozquarterbeckowywac" :wink: pliki?).

PS. Czy isnieje coś takiego na tej stronie, że jak ktoś ma grę, która przydałoby się umieścic w serwisie to moze ją tu jakoś wysłac aby każdy mógł sobie ściągnac?

PS2. Przepraszam za tymczasowy brak literki "c" (znaczy "ci") - mam problem ze sterownikami i klawiszem skrótu :lol:
Człowiek, dopiero gdy gra
jest w pełni człowiekiem.
Fryderyk Schiller
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Ackman pisze:PS. Czy isnieje coś takiego na tej stronie, że jak ktoś ma grę, która przydałoby się umieścic w serwisie to moze ją tu jakoś wysłac aby każdy mógł sobie ściągnac?
Oczywiście. Ostatnia dostawa gier odbywała się właśnie w podobny sposób. Zgłaszaj do Bloda, wysyłaj mu na maila. Blod sprawdza, zbiera informacje, ewentualnie dostosowuje format, ew. ripuje muzykę lub dobiera WHDLoad i jak sie zbierze kilka takich gier, to umieszcza hurtowo. Czasami może umieścić pojedynczo przedpremierowo (jak to miało miejsce z grą Insane).
Gadaj z Blodem - na pewno się ucieszy, że będzie miał więcej roboty :P

Harvest das GTW 8)
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Ackman
Posty: 15
Rejestracja: 16 kwie 2005, o 15:58
Lokalizacja: Jaskrów k/Częstochowy

Post autor: Ackman »

Spoko. Mogę podesłać grę bez problemu ale nie wiem czy będzie z niej jakiś pożytek. Udało mi się ją bez problemu odpalić na "żywej" Ami ale na emu mimo kilkunastu prób nie chce ruszyć. To jest obcięta z muzyki wersja z cd32 przerobiona tak aby chodziła bezpośrednio z dysku twardego. Potrzebuje dużo pamięci chip. Jeśli kogoś interesuja akurat ta gra w pełnej okazałości to zapraszam tutaj: http://www.fried-comic.com/dream17/soft ... loads.html

--- mały update

Udało mi się wypalic na płytkę pełną wersję UBB ale niestety WinUAE jeszcze nie obsługuje ścieżek audio :? Odpaliłem więc moją Ami, podpiąłem napęd cd i uruchomiłem grę z emulatora cd32 dostępnego w pakiecie idefix. Chodzi bez problemu ale ten emu nie jest darmowy - ma ograniczenie do 5 minut gry ;) No nic i tak fajnie było sobie przypomniec stare dobre czasy :)
Człowiek, dopiero gdy gra
jest w pełni człowiekiem.
Fryderyk Schiller
mareckuss
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2005, o 15:16
Lokalizacja: wlkp

Post autor: mareckuss »

Sorry za odgrzewanie starych tematów, ale jesli kogos interesuje to tutaj:

Kod: Zaznacz cały

http://www.gametronik.com/site/emulation/amiga_cd32/U/All/ 
znajdzie pelna wersje na CD32 z muzyka (trzeba sie zarejestrowac) by sciagnac.
Jest w dwóch wersjach - jedna na plycie dodatkowo z Project-X
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Na gametroniku nie trzeba się rejestrować by móc ściągać.
AXE Capoeira!
ODPOWIEDZ