Szukam grze "Son of Zeus" czy coś podobnego

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Michał Czekański
Posty: 14
Rejestracja: 11 sie 2005, o 13:52

Szukam grze "Son of Zeus" czy coś podobnego

Post autor: Michał Czekański »

Szukam grze "Son of Zeus", o ile nie mylę. To taka gra, który jest prawie podobny do Conan the Cimmerian. W grze wcielasz się w postać "Herkules" wyposażony w maczugę i zbroja skórzana ze geparda (albo lew). Podczas wędrowanie po świecie, widok widzisz tylko co widzi oczach bohatera tak jak Ishar. Ale podczas starcie z wrogów (np. pająk-olbrzym czy wojownicy) albo spotkanie z neutralne czy przyjaciele, zmieni się na widok z boku (tak jak było w Conan the Cimmerian). Zaczynasz się w czasach starożytne Grecji.

Tego grze nie znalazłem w znane strony z romy Amiga, ani wyszukiwarka www.google.pl. Jeśli chodzi o tytuł, to widziałem tylko u "ekranie kontrolna" w grze, a więc mogę się mylić. Widziałem tylko kilka zdjęcie w stare czasopisma AMIGA oraz filmik z program JOYSTICK w telewizję, kiedy byłem mały (to było dawno temu). Ale nie zapamiętałem tytuł.

Ale na wspomnienia o tej grze wzbudzi we mnie zainteresowanie i dlatego liczę na was pomoc.
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

http://hol.abime.net/4432 - hmm wygląda że ta gra wcale się nieukazała, jedynie demo...

Jeżeli mogę zapytać, dlaczego piszesz tak cholernie niegramatycznie? Nie pytam złośliwie. Z ortografią jest ok ale budowa zdań jest tak abstrakcyjna że ciężko coś zrozumieć. Peace!
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

martini pisze:Jeżeli mogę zapytać, dlaczego piszesz tak cholernie niegramatycznie? Nie pytam złośliwie. Z ortografią jest ok ale budowa zdań jest tak abstrakcyjna że ciężko coś zrozumieć. Peace!
Może Michał Czekański jest obco krajowcem i używa jakiegoś trazlatora na język polski. :roll:
S.E.G.A RULES Obrazek
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

To już chyba lepiej, żeby pisał po angielsku (o ile może), jeśli ma być zrozumiale.
Jeśli ma być fikuśnie, to może zostać tak jak jest ;)
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Michał Czekański
Posty: 14
Rejestracja: 11 sie 2005, o 13:52

Post autor: Michał Czekański »

!Gregor! napisał:
Może Michał Czekański jest obco krajowcem i używa jakiegoś trazlatora na język polski. :roll:
Nie jestem obcy, lecz Polak! :x Po prostu miałem od dawna problem z gramatycznie, który zamierzam to poprawić w przyszłości. A poza tym, niektórzy gracze mają ten sami trudności. :( [/quote]

Jeśli chodzi o komentarze Martini, to dziękuje za wskazówki. Teraz rozumiem, dlaczego nie mogę znaleźć grze "Son of Zeus". Okazało się, że gra nie ukazał się jako "pełna wersji" od dawna. A szkoda. :(
ODPOWIEDZ