Pinball Dreams-rekordy

Tutaj możecie się pochwalić swoimi rekordami osiągniętymi w różnych grach.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

DieseL pisze: to samo bylo ze stolem NIGHTMARE 50 baniek wchodzilo jak nic po podwojnym uderzeniu bili, ale wktore miejsce i w jakim czasie to nie powiem , bo nie pamietam
To było tam, gdzie jackpot się zdobywa (tzw. SUPER, pojawia się dosłwonie na chwilę), dostępne przede wszystkim z prawej łapki.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Nosferatu
Posty: 189
Rejestracja: 30 wrz 2005, o 14:25

Post autor: Nosferatu »

DieseL: Hmm.. OK, może i jest coś takiego, ale ile trzeba by walnąć takich "pięćdziesiątek" żeby nabić ponad 9 miliardów (ok. 180x)?! Nie oszukujmy się, ale ta gra w 75% polega na fuksie, bo chociaż nie wiadomo jak bardzo byś się starał, to bila tak czy inaczej w końcu niefartownie wyleci. Czasem szybciej, a czasem później, ale w końcu WYLECI i nic na to nie poradzisz (wpadnie Ci centralnie pomiędzy łapki, bądź wypadnie z boku z taką prędkością, że nie zdążysz jej uratować spacją). :?

No sorry, ale 34 mld. (!) na 5 kulach w "Party Land", albo 253 (!!!) mld. w "Stones'n'Bones" to jest jakaś paranoja. :!: Czemu w takim razie ludzie na TEJ stronce nie nabijają takich sum w Pinball Illusions, w którym w ciągu 10 min. możesz natrzaskać miliony idące w setkach? Wyniki z tego pinballa są akurat najbardziej wiarygodne, ale te z Fantasies są wg. mnie wyssane z palca (kolesie bawili się jakimiś programami graficznymi lub trainerami).

Ja już po prostu taki jestem, że nie uwierzę, dopóki czegoś sam nie zobaczę na własne oczy. W Pinballe tłukłem na Amidze kilkanaście lat temu, potem 4 lata temu kiedy po raz pierwszy zainteresowałem się emulacją, a obecnie znowu naszło mnie małe "zboczenie" na bicie rekordów. I przez te wszystkie lata nigdy nawet nie zbliżyłem się do wyników prezentowanych na tamtej stronie. Musiałbym zobaczyć filmiki z tych gier, w których ludzie trzaskają miliardy. Na dzień dzisiejszy wydaje mi się to po prostu niewykonalne bez żadnych cheatów, kombinowania, itp.
THE BEST IS YET TO COME
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pinball Dreams-rekordy

Post autor: Slesz »

Odkopuję, bo to dobry wątek był i warto o nim przypomnieć.
Obecnie jeden nowszy i lepszy mój wynik w stosunku do starej strony Wirusa (to nadal stoi! http://www.toya.net.pl/~wirus_/ ):
Ignition - 16 027 724
i jeden w miarę przyzwoity nowszy
Beat Box - 28 772 500 (tych stu dwu milionów to chyba nigdy nie powtórzę...)
Obrazek
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Re: Pinball Dreams-rekordy

Post autor: Wirus »

Hehe ;) Ostatni update był ponad 3 lata temu :) Witamy z powrotem Slesz

Musiałem troszkę przerobić stronkę gdyż tworzyłem ją w czasach, kiedy nasza strona stała na serwerze elbi.pl i wszystkie użyte linki prowadziły do niej ;)

Niestety zaktualizowałem tylko Twój wynik na Ignition. W myśl mojej zasady wprowadzonej 4 lata temu publikuję tylko najwyższy wynik danego gracza na danych stole. Nie chce powtórzyć tego co zrobiono na konkurencyjnej stronie prowadzonej przez ppa, która btw. już nie działa ;)

Także na Boom Boxie pozostał Twój dawny wynik.

A skoro juz odświeżyłeś ten temat to mam nadzieję, powrócą starzy gracze i przyłącza się nowi ;) Z miła chęcią poprowadzę ponownie statystyki jak za starych, dobrych lat :)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Michajster
Posty: 215
Rejestracja: 18 cze 2003, o 14:59
Lokalizacja: Czepino

Re: Pinball Dreams-rekordy

Post autor: Michajster »

o nie ;( mój najlepszy wynik w ignition został pobity :D
AMIGA 600HD APOLLO 630/40 16MB FAST 2MB CHIP HDD 40MB

AMIGA 500+ 2MB CHIP
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pinball Dreams-rekordy

Post autor: Slesz »

Cóż, do roboty, trzeba tego Steel Wheela poprawić, bo da się wiele więcej. Miałem tam kiedyś na mojej Amisi 600 ponad 90 banieczek nakręcone.

@Michajster Ale Twoje 5500 na Beat Box to chyba rekord nie w tę stronę, co trzeba :P
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Michajster
Posty: 215
Rejestracja: 18 cze 2003, o 14:59
Lokalizacja: Czepino

Re: Pinball Dreams-rekordy

Post autor: Michajster »

Slesz, a potrafisz mniej zdobyć?? :D
AMIGA 600HD APOLLO 630/40 16MB FAST 2MB CHIP HDD 40MB

AMIGA 500+ 2MB CHIP
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pinball Dreams-rekordy

Post autor: Slesz »

Pewnie! Zaraz po wybiciu szybko naciskać spację i zero murowane :P

Drobna poprawka na Ignition, dosłownie o parę punkcików, ale screenik przynajmniej bardziej spójny ze starymi ;)
Obrazek
Obrazek
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Pinball Dreams-rekordy

Post autor: Shoonay »

Slesz pisze:Pewnie! Zaraz po wybiciu szybko naciskać spację i zero murowane :P
Nie da się chyba zero zdobyć, kulka tam zawsze w jakiś grzybek puknie i pare punktasów nabije ;)
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pinball Dreams-rekordy

Post autor: Slesz »

Przed chwilą zrobiłem tak, że wyszło 0, więc raczej się da. Trzeba zdążyć zanim bila doleci do grzybków.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Pinball Dreams-rekordy

Post autor: Shoonay »

No to teraz... KTO DA MNIEJ NIŻ ZERO!?! :lol:
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Re: Pinball Dreams-rekordy

Post autor: biegu »

Shoonay pisze:No to teraz... KTO DA MNIEJ NIŻ ZERO!?! :lol:
proszę bardzo "-6" :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pinball Dreams-rekordy

Post autor: Slesz »

Fake fake fake! :P Zbanować dziada! Kosą przez żebra, do boju ż...khekhekhe... kłaczek...
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Re: Pinball Dreams-rekordy

Post autor: biegu »

Slesz pisze:Fake fake fake! :P Zbanować dziada! Kosą przez żebra, do boju ż...khekhekhe... kłaczek...
hehe ale żeby od razu kosą na mnie? :D
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Pinball Dreams-rekordy

Post autor: Shoonay »

Slesz pisze:Fake fake fake! :P
A ty Captain Obvious :P

Pozatym skromny kolega widać, mógł sobie parę milionów natrzaskać a tu jeno -6 ;)
ODPOWIEDZ