Fellow 0.3.6

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
VODKA

Fellow 0.3.6

Post autor: VODKA »

Witam mam pytanko jak sejwować gry w programiku Fellow 0.3.6 prosze o szybką odpowieź.
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Sejwowac mozesz jesli gra na to pozwala. Czasami na osobnej sformatowanej dyskietce, lub na dyskietce z grą, ale to juz musisz zam sprawdzic, lub ewentualnie zapytac sie na forum
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

norbi pisze:lub ewentualnie zapytac sie na forum
A co on niby robi? :D Chodziło Ci chyba o spytanie się oto na forum o tym programie ;) . Spróbuj poszukać w opcjach programu, jeśli jest taka możliwość to napewno gdzieś w opcjach musi być. Ja WinFellow nie używam tak więc nie wiem jak to jest. Poszukaj w necie dokumentacji do tego programu. Polecam WinUae, ale domyślam się że masz słabego kompa i dlatego używasz WinFellow, ale jakbyś nie wiedział to istnieje też taki emulator ;) . Z tego co pamiętam to były tu jakieś osoby używające WinFellow, więc możliwe że ktoś Ci odpowie. Ale oczywiście szybciej będzie jak samemu poszukasz. Ale wybór należy do Ciebie ;) . May the Force be with You :P .

P.S.
Norb, nie obraź się, to tylko żart ;) .
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Jesli pytanie dotyczylo sejwowania w taki sam sposob jak pod WINUAE (SAVE STATE) to nie ma tego w Fellow.
Inny wariant sejwowania podalem juz wyzej
ODPOWIEDZ