SoftwareFailure na moim starym systemie 3.9

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
XaNtoR
Posty: 52
Rejestracja: 5 mar 2004, o 22:18
Lokalizacja: Bębło pod Krakowem
Kontakt:

SoftwareFailure na moim starym systemie 3.9

Post autor: XaNtoR »

Na mojej Amidze 1200 68040 50Mhz 32MB Fast dzialalo. Po przeniesieniu sie na WinUAE nie chcialo dzialac, bo nie bylo oryginalnego CD-ROM'u rozumie sie, pozmienialem to i tamto (w systemie Amigi a nie emulatorze) no i dzialalo tak jak powinno.
Zdarzyl sie pechowy dzien jak skasowalem sobie ustawienia UAE na ktorych to dzialalo zamiast Load nacisnalem Save i na moich ustawieniach Amigi z OS3.9 pojawil sie Turrican. Skasowalem, zrobilem na nowo, ale od tego czasu pojawia mi sie ten obrazek Obrazek i za cholere nie wiem jak go usunac ;-(
Wy jako doswiadczeni AmigowcyUAE mam nadzieje, ze mi pomozecie. Pewnie chodzi o ustawienia Picasso96 :| Jakis czas bawilem sie w Amidze i zmienialem rozdzialke na 1024*768, zmienialem Library'sy do grafiki. Teraz juz nie wiem co powinno byc w systemie a co w UAE :cry:

PS. Jak nie dziala Wam ten obrazek (powinno sie pojawic okno SowtwareFailure) to wklepcie adres http://amigowiec.za.pl/SoftwareFailure.gif i powinno byc ok. Nie rozumiem zasady dzialania tego serwera www.osemka.pl :roll: :shock:
AmigaAmigaaMiga mi przed oczami...
ODPOWIEDZ