Desert Strike- znowu

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Boug

Desert Strike- znowu

Post autor: Boug »

Witam.

Mam problemy z desert strike, mianowicie czytałem tu gdzieś że do emulacji trzeba mieć plik adf/pdf czy jakos tak lecz ja w rozpakowanej grze takowego formatu nie posiadam.
MAm kolejne pliki:
Desert.Dat
Desert.exe
Desert.lff
Readme
Boug

Post autor: Boug »

tak więc jak to można uruchomić na takich plikach?JAk ustawić kickstarta do startu i jak ogólnie odpalić tą gre?
Prosze o odpowiedź.
Przepraszam że to nie ma w tamtym poście ale zapomnialem dopisać :oops:
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

To, co ściągnęłeś to zapewne wersja PC.
Ze strony na której się teraz znajdujesz możesz ściągnąć Desert Strike (adf spakowany RARem), zajrzeć do "Szukasz pomocy?" , dokładnie przeczytać i zastosować, potem koniecznie FAQ dokładnie przeczytać i śmiało grać.
ADF - Amiga Disk File.

Z tymi plikami, które ściągnęłeś - zapewne powinno wystarczyć uruchomienie pliku exe.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Uruchomisz i cofniesz się do magicznego roku 1993 :D Stare PC gry,nie będą działać prawidłowo bez odpowiedznich programów takich jak dos box(tak się chyba nazywało :D ),które odpowiednio zwolnią Pc na potrzeby tych gier.Dlatego polecamy Emulator.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
KwiateK
Posty: 78
Rejestracja: 20 sty 2005, o 13:24
Lokalizacja: Zagóry

Gdzie można znaleźć

Post autor: KwiateK »

Od dłuszszego czasu szuka gry Jungle Strike oraz Desert Strike, jednak nigdzie nie mogęich znaleźć. :( Jeśli ktoś wie gdzie mógłbym takowe gry znaleźć, proszę o pomoc.
AmigA 4ever
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Desert Strike:
http://emulacja.net/game_info.php?game_id=111

Jungle Strike:
http://www.planetemu.net/index.php?sect ... 257&page=j

Powiedz, jak długo szukałeś tych gier ?
Jeśli chcesz znaleźć ich wiecej radzę zajrzeć do Regulaminu albo do tego tematu:
http://forum.emulacja.net/viewtopic.php?t=2851
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Gość

Post autor: Gość »

Aliens pisze:Szukałeś mózgu ? Chyba go zgubiłeś...
Może bardziej uzasadnisz swoją genialną odpowiedź?Zdaje mi sie , że mój jest na swoim miejscu ale nie mam pojęcia jak to wygląda u Ciebie....

Własnie problem jest w tym, że tę gre pobrałem z tej strony, i nie ma pliku adf tylko te co podałem, ściągnąłem gre z jeszcze jakies strony i są te same pliki jednynie dochodzi jedynie crack.com i desert.cfg.
Jak te pliki można skonwertorować lub za pomocą czego?
Oglądałem te faq etc ale tam nie jest za dużo na temat tego jak skonwertować czy też odpalić te pliki z gry.Pobrałem ten poradnik dark mieszka ale komputer nie odtwarza mi tego formatu.
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Widać pobrałeś gry na PC (były różne wersje - na Ami, PC, NESa itd), pobierz gry z linków, które podał @Slesz - i będą adfy(wcześniej rozpakuj ściągnietego rara/zipa :mrgreen:)

A do uruchomienia plików na stare PC polecam DosBoxa - w nim ustawia się m.in prędkość starego kompa, ilość pamięci itp. ;)
Ostatnio zmieniony 12 gru 2005, o 20:17 przez Anthrox, łącznie zmieniany 1 raz.
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Ash
Posty: 651
Rejestracja: 7 lip 2004, o 19:36
Lokalizacja: Jaworze

Post autor: Ash »

Mylisz się, na pewno nie ściągnąłeś ich z tej strony :) W spakowanym pliku z grą na tej stronie znajdziesz trzy pliki *.adf, które musisz załadować do emulatora. Resztę krok po kroku masz opisane w faq.

edit:
Anthrox, dziadu jeden, wyprzedziłeś mnie :wink:
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Anthrox, dziadu jeden, wyprzedziłeś mnie :wink:
Takie czasy, Panie kochany - nauczyłem się tego od kiedy poczułem kefiącą wygraną @Kubal`a - musiałem poćwiczyć sprint, do tego kupiłem na wszelki wypadek ruską maskę gazową :mrgreen:
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
KwiateK
Posty: 78
Rejestracja: 20 sty 2005, o 13:24
Lokalizacja: Zagóry

Post autor: KwiateK »

OK :) Dzięki, już mam. Zabieram się do ściągania. Na początku nie przejrzałem linków w regulaminie, niestety, ale już wiem że tam są na pewno. A szukałem tych gierek od dłuszszego czasu. Ostatni raz grałem w JS parę lat temy na mmojej Ami500+. A teraz bębę miał na WinUAE. :D
AmigA 4ever
ODPOWIEDZ