Problemy z logowaniem

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Problemy z logowaniem

Post autor: Amos »

Mam straszne problemy z logowaniem , udaje się dopiero gdzieś za piątym - szóstym razem , a jak już sie zaloguje , to nie widać nowych postów. Używam IE 6.0 , w Operze też tak mam
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Ja w Firefox'ie 1.5 mam w porządku, ale czasami jak nie zaznaczę "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" to się wyświetlają jako nieprzeczytane.
Spróbuj liskiem.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

jak korzystasz z Opery to moze warto skorzystać z "wand" czy tam "różdzki" - ja używam właśnie tego i problemow z logowaniem czy nowymi postami nie mam
tylko coś mi symbol gg się psuje na forum :-k
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Jeśli się zalogujesz i masz włączone ciasteczka, to przy każdej wizycie będziesz automatycznie logowany na forum i problem powinien zniknąć.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Blod pisze:Jeśli się zalogujesz i masz włączone ciasteczka, to przy każdej wizycie będziesz automatycznie logowany na forum i problem powinien zniknąć.
Chodzi o to , że wogóle nie mogę się zalogować.
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Co Ci mogę doradzić. u mnie działa doskonale w IE6. Może czas posprzątać w systemie?
|||||||||||||||||>--- [90%]
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Systemik czyściutki bo tygodniowy :/
Kubal
Posty: 692
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 14:28

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: Kubal »

Amos pisze:Mam straszne problemy z logowaniem , udaje się dopiero gdzieś za piątym - szóstym razem , a jak już sie zaloguje , to nie widać nowych postów. Używam IE 6.0 , w Operze też tak mam
mi się ostatnio też tak zrobiło .Używam Firefoxa :P
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Skoro tylko u was są takie problemy, znaczy że to nie wina kompatybilości kodu.
Sprawdź ustawienia w firewall'u , spróbuj go wyłączyć na moment, bo może blokuje pewne sprawy. Przejrzyjcie ustawienia cookies.
U mnie na Windows 2000 z Firefoxem 1.5 działa wszystko poprawnie.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Nosferatu
Posty: 189
Rejestracja: 30 wrz 2005, o 14:25

Post autor: Nosferatu »

Ostatnio też napisałem jednego posta, a po jego wysłaniu okazało się, że nie byłem zalogowany (zanotowało mnie jako "Gość") pomimo tego, że od momentu rejestracji na tym forum mam zaznaczoną opcję "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie". :? Zdarzyło się to jednak tylko raz i jak dotąd więcej się nie powtórzyło.
THE BEST IS YET TO COME
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Mi się zdarzyło, że mnie wylogowało, jak zostawiłem włączoną przeglądarkę (zalogowany) na dłuższy czas. Po powrocie do komputera okazywało się, że jestem wylogowany. Tak poza tym te dziwnie reagujące "nieprzeczytane" posty. A tak, to wszystko gra.
Jedyne, co możemy zrobić to
A) cierpliwie czekać
B) poznać szczególowo phpBB i dostarczyć gotowe rozwiązanie :P
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
ODPOWIEDZ