Winamp

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Winamp

Post autor: !Gregor! »

Witam.
Jak przy pomocy winampa zapisać plik wav? Było kiedyś o tym na forum, ale po przeprowadzce z elbi nie da się znaleźć starych tematów korzystając z opcji szukaj.
S.E.G.A RULES Obrazek
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

CTRL-P (Preferecje) -> Plugins -> Output -> WaveOut
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

Dziękuje.
Ale mam teraz inny problem. Jak zrezygnować z tej opcji? Raz wybrana nie daje się odwołać i wszystko teraz zgrywa do pliku.
S.E.G.A RULES Obrazek
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

hmmm
nie jestem pewien czy dobrze rozumiem ale chodzi o to że chcialbyś np puszczoną na winampie mp3 czy tam jej fragment nagrać jako .wav ?

jest taki programik dla windy ---> Arial Sound Recorder czy jakoś tak - może nagrywać muze z winampa, mikrofonu itp.
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

Oto właśnie chodzi. Winamp też ma taką możliwość, że to co odtwarza morze zapisać do pliku wav.
Jest tam taka odpowiednia zakładka w ustawieniach. Wybieram tak jakość nagrania i miejsce w którym plik ma zostać utworzony. Problem w tym ,że jeżeli raz wybiorę miejsce zapisu to nie mogę go odwołać. Tak żeby winamp znowu odtwarzał a nie zgrywał do pliku. Nawet ponowna instalacja winampa nie pomogła.
S.E.G.A RULES Obrazek
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Po wciśnięciu configure przy znaznaczeniu tego pluginu masz opcję reset to defaults - spróbuj tego.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
sopel99
Posty: 16
Rejestracja: 13 wrz 2005, o 13:45

Post autor: sopel99 »

Żeby Winamp znowu odtwarzał to musisz zaznaczyć odpowiedni plugin:

Obrazek

Mam nadzieję, że to o to chodzi. Jeśli nie to po odinstalowaniu Winampa usuń folder Winampa (domyślnie 'C:\Program Files\Winamp\'), bo tam znajduje sie plik z ustawieniami.
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Do odinstalowywania programów przydaje się specjalny program - jest ich trochę. Sam korzystałem z Uninstaller 2006 i nie narzekam - odinstalowuje pozostałości w program files i documents and settings oraz wszelkie wpisy w rejestrze.Wszystko pod kontrola użytkownika.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 224
Rejestracja: 21 lut 2004, o 22:46
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: Arek »

Ja polecam program CDex więcej tu
Kto mieczem wojuje od pochwy ginie.Zapamiętajcie.
DeathMieszko
V.I.P.
Posty: 232
Rejestracja: 14 kwie 2004, o 00:36
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: DeathMieszko »

ja znowu polecę Ci foobar2000 v0.9, bo najprosciej ;-)

wystarczy kliknac prawym na utwor/utwory na liscie i wybrac z menu kontekstowego "convert to. " -> w otwartym okienku na "wav" -> ok zapisac w wybranym miejscu z wybrana nazwa pliku
kope lat minęło..
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

sopel99 pisze:Żeby Winamp znowu odtwarzał to musisz zaznaczyć odpowiedni plugin:

Image Replaced With URL For Only One Quote MOD: [url]http://url139.imageshack.us/url139/4350/schowek037ca.th.jpg[/URL]

Mam nadzieję, że to o to chodzi. Jeśli nie to po odinstalowaniu Winampa usuń folder Winampa (domyślnie 'C:\Program Files\Winamp\'), bo tam znajduje sie plik z ustawieniami.

mi tez sie sypnol winamp to musialem odinstalowywac ten plugin bo wywalal blad ze nie moze zapisac pliku w wybranej sciezce :shock: to jak nie moze to mu pomoglem.uninstalem 8)
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
ODPOWIEDZ