Problem z instalacją Service Packa 2 na XP

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Borias pisze:"Blod", pamiętasz może AIRI?
A powinienem?
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Post autor: Borias »

Patrząc np. na to, że jesteś adminem TEJ stronki, to chyba nie zaliczasz się do "młodych-gniewnych", jakich pełno tu się przewija. Ale odbiegam trochę od tematu: jak wcześniej pisałem, wolałem np. zafundować sobie Moovid (czy może Avid? Nie pamiętam dokładnie) i zapłacić za niego niż iść na imprę z kumplami, składaliśmy się w pięciu czy sześciu na programik do wypalania cd na Ami -> MakeCD (jeden z nas miał cd-rw, ale nagrywać chcieliśmy wszyscy, ten napęd nazywany był w jakiejś gazetce "demonem szybkości", bo wypalał z max. prędkością 6x :D ). Zmierzam do tego, że nigdy nie piraciłem softu Ami, bo wiedziałem, że płacąc - "trzymam Ją przy życiu". Dorzucałem się kumplowi do Fusion (też z AIRI), chociaż ja do emulacji Jabcoka używałem Shapeshiftera (mieliśmy nawet Warcrafty i pierwsze Star Wars na Maca, diabli wiedzą skąd załatwione). Nigdy nie zapomnę, jak wszyscy wściekali się, że blaszana masówka wypiera nasze "kompy z duszą", jak co niektórzy ze znanej firmy bezczelnie kradną rozwiązania z pewnych innych platform :evil: , kolejne odsłony śmiecia zwanego "okienkami" i coraz bardziej podupadający rynek Ami i odchodzenie na blaszaki kolejnych kolesi z naszej paki. Łezka się w oku kręci, jak człek sobie o tym przypomni.

PS. No, no. Zaczęło się od problemu z SP2, a skończyło. no właśnie, na czym? Ja już więcej w tym wątku pisał nie będę, bo naprawdę trudno mi się opanować, żeby nie sypnąć bluzgami w kierunku jednego takiego łajzy z MS. (i oberwać kolejnego warna. :D )
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Borias pisze:Patrząc np. na to, że jesteś adminem TEJ stronki, to chyba nie zaliczasz się do "młodych-gniewnych", jakich pełno tu się przewija.
Co mogę powiedzieć, nigdy nie wiadomo jakiej strony będzie się adminem ;-)
|||||||||||||||||>--- [90%]
ODPOWIEDZ