Heart of Darkness na PC i zmiana rozdzielczosci ?

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
NNWNW
Posty: 240
Rejestracja: 19 maja 2005, o 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza [Śląsk-Zagłebie]

Heart of Darkness na PC i zmiana rozdzielczosci ?

Post autor: NNWNW »

grał ktos z was w heart of darkness?gra erica tworcy another worlda.gra jest z 1998 roku i powina miec wybor rozdzielczosci.nawet pamietam ze w secret service dawno temu widzialem screeny z zapowiedzi w rozdzieczosci 320 i 640.po wlaczeniu wyglada mi to na 320.i za cholere nie ma niegdzie opcji zmiany trybu rozdzielczosci.chyba zrezygnowali ze zmiany trybu rozdzielczosci w ostatecznej wersji gry.znalazlem nawet fragment recki z gamespotu:
"The graphics themselves are almost the game's best point. At a higher resolution, they would be beautiful - the incredibly lifelike animations and detailed backdrops are pretty marvelous. Unfortunately, the low resolution keeps things a little blocky, which puts a damper on the obvious care put into the art. Said low resolution is the only clue that the game has been in development as long as it has (anywhere from five to seven years according to various sources);"
chyba ze sie myle i ktos wie jak zmienic rozdzielczosc? powini zrobic patcha do tej gry.albo wydac jej nowsza-ulepszona wersje jak z another worldem ostanio zrobili :D
P.S another world hi res version 2006 dobra robota. bdw mozna go sciagnac z torrent.net.pl
NNWNW Nic Nie Wiem Nie Widziałem
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

O ile pamiętamy te same screen'y z SS, to był to raczej, pokazany proces "generowania" grafiki.

Chociaż grałem jedynie w wersję na PSX'a, to wątpię żeby na PC szło wybierać rozdziałkę.
Kubal
Posty: 692
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 14:28

Post autor: Kubal »

w recenzji którą przytoczyłeś jest właśnie napisane że "GDYBY grafika była na w wyższej rozdziałce grafika była by piękna . niestety przez niską rozdziałkę wyszstko jest kanciaste .
brak zmiany rozdzielczości tłumaczy tylko bardzo długi czas produkcji (około 7 lat)"
tłumaczone na szybko więc mogły wkraść się jakieś błędy ;)
Awatar użytkownika
NNWNW
Posty: 240
Rejestracja: 19 maja 2005, o 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza [Śląsk-Zagłebie]

Post autor: NNWNW »

ok.no wlasnie :\ brak wyboru rozdzialki. ehhh jak ktos mogl to przeoczyc.7 lat produkcji. 1998 rok i brak wyboru rozdzialki?.ale coz i tak bede w to gral. przejde tą gre :D
NNWNW Nic Nie Wiem Nie Widziałem
ODPOWIEDZ