Super Street Fighter 2 Turbo

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
rafalszklarski
Posty: 3
Rejestracja: 21 cze 2006, o 20:29

Super Street Fighter 2 Turbo

Post autor: rafalszklarski »

Błagam pomóżcie. Jak odpalić tę gre? Mam juz odpalona emulowana Amige, odpalam Workbencha 3.1PL na wirtualnym dysku dh0: i nie mam tam nawet ikony tej gry. Przegralem caly katalog z ta gra do katalogu dho: na pECECIE. Ktos pisal ze trzba wpisac ssf2t i wcisnac ENTER. Robie tak w Shellu(bo inaczej nie wiem jak) i nic= "nieznana komenda" A jak wciskam plik ssf2t w DirectoryOpusie to pojawia sie komunikat "Wsadz wolumen Workbench do dowolnego napedu". Blagam pomocy. A swoja droga czy mozna gry te "dyskietkowe" z rozszerzeniem .ADF wgrac jakos na na dh0: ? Jak to zrobic? Pomozcie[/b]
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Jeśli odpalasz z shella to najpierw musisz znajdować się w folderze z plikiem który wywołujesz.Czyli najpierw przetransportuj się poprzez "cd" do folderu z grą. Co do zrzucania gier na twardy - niektóre gierki mają installer, w inne zagrasz dzięki whdload (było już sporo tematów o tym więc wystarczy poszukać).
AXE Capoeira!
rafalszklarski
Posty: 3
Rejestracja: 21 cze 2006, o 20:29

i co dalej?

Post autor: rafalszklarski »

dzięki za porade. Pierwszy krok do przodu zrobiony. Ale gdy juz wpisuje ssf2t to dostaje informacje ze ta gra "zbootuje" mi ckomputer. Resetuje sie i znowu jest Workbench. Co robic?
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Hmm u mnie sie restartował i włączała się gra. Spróbuj zbootować bez startup-sequence (przy restarcie trzymaj wciśnięte oba klawisze myszy, i następnie wybierz odpowiednią opcję z boot menu) i odpal w ten sam sposób.
AXE Capoeira!
rafalszklarski
Posty: 3
Rejestracja: 21 cze 2006, o 20:29

Post autor: rafalszklarski »

nic to nie daje :( co może byc zle? moje ustawienia winuae sa identyczne jak podano tutaj na stronie. chyzby gra nie chodziła? czy ktos mi pomoze?
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Spróbuj na starszej wersji WinUAE (zakładam że używasz najnowszej - spróbuj 1.0 a jak nie przyniesie skutku to 0.8.27).
AXE Capoeira!
ODPOWIEDZ