Czy warto kupić szaraczka?

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Jak najbardziej polecam CD32 :)
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: Kisztel82 »

Ja ogolnie to za grami nie jestem najlepsze chwile giercowania mialem jak Amiga 1200 byla nowoscia gdzies 93-94 rok jak skonczylem podstawowke to grac tesh skonczylem na amisi. Pamietam jak byly lata kiedy nie bylo praw autorskich w Polsce to byly takie kolejki dwie godziny stalem z dyskiem (tak dyski sie mowilo teraz dyskietki) a sklep komputerowy tylko jeden w miescie stala sobie ami 500 i gosciu X-copym kopiowal gry, po 10tys :shock: , pamietam jak stala CDTV i muza leciala, pudelka po ami 500 w oknie na scianie zdjecia gier zdjecia byly po 5tys :shock: :lol:, mialem w tedy 1200 i nie wszyskie gry chodzily, w jaguara gralem bubba&stix Morph, Canon, Mortal, w 8smej klasie Dune byl u mnie na topie. Kurcze mam praktycznie wszyskie czasopisma Magazynu Amigi w piwnicy jak ktos by chcial to moge skany porobic tam jest naprawde duzo ciekawych rzeczy, ktore praktycznie kazdy amigowiec powinien wiedziec 8) hehe :P . Teraz wogole nie gram juz mnie giery nie rajcuja no moze need for speed raz na miesiac, ale mam ochote na ta CD32 i pleya 3 moze kupie na przyszla jesien hehe powinna troche cena zejsc na ziemie. Moze po latach zaczne znow grac 8) Na szaraku moze z 50 godzin giercowania spedzilem przez rok.


Jeszcze mi pamiec od fajorkow sie nie ulotnila 8)

Ale oftop :mrgreen:
Awatar użytkownika
Smook
Posty: 84
Rejestracja: 21 cze 2006, o 18:29
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Smook »

Gdzie znajde emu VGS i jakieś gry ?
Smook 8)
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: Kisztel82 »

tu :arrow: http://www.psxzone.opalnet.pl/download_text.htm

gier jest pelno na emulu i torenach

ban na google 8) :?:


Edit:

http://www.snesorama.us/board/forumdisp ... 93d73&f=21

juz to chyba na tym forum podawalem albo na innym :?: :)
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

AXE Capoeira!
ODPOWIEDZ