Traps&Treasures ... Final czyli zabawy w zamku

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Baka

Traps&Treasures ... Final czyli zabawy w zamku

Post autor: Baka »

czesc ludziska mecze ta gre i jakos idzieale ale tym razem zabraklo mi jush pomyslow ... tulam sie po zamku <ostani level> w towarzystwie 2 zielonych dzwonkow i nie wiem co z nimi poczac ... czy ktos psheshedl ta gre do konca ?? i jest mi wstanie pomoc ?? :?: :?: :?: :D :D pozdro ...Bakusia
Baka

.... over and out ....

Post autor: Baka »

. jak sie okazalo dzwonkow bylo 3 pshy odrobinie staran da sie zrobic wshystko . gra zakonczona sukcesem ;] polecam kazdemu smialo mozna dac sobie rade ;] moj wynik to 309365 pkt a na koncie 6630 ;] . powodzonka wshystkim ktorzy do gry zasiada ;] .


. moze ktos poleci cos podobnego chetnie w wolnym czasie wysile share komorki . pozdro dla calego forum :P 3majcie sie ;]
Awatar użytkownika
inspektor Bełkot
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2006, o 21:14

Chwale się, a co !

Post autor: inspektor Bełkot »

Przelazłem tą cudowną giere, chociaż "Zamek" jest trudny i pokręcony. Ostatni dzwon jest pod wodą którą najpierw trzeba spuścić na samej górze. Ale pamiętaj z dwóch przycisków wybierz lewy bo inaczej KOLEC w D. :lol:

Mam nadzieję że każdy podziwia muzyczkę podczas nurkowania.


Jeżeli lubisz taką imprezę jak ta giera to startuj do GODS.
Awatar użytkownika
Nosferatu
Posty: 189
Rejestracja: 30 wrz 2005, o 14:25

Re: Chwale się, a co !

Post autor: Nosferatu »

inspektor Bełkot pisze:Jeżeli lubisz taką imprezę jak ta giera to startuj do GODS.
Mi "Traps 'n' Treasures" pod pewnymi względami przypomina również "P.P. Hammera" (zbieranie kluczy, skarbów, czytanie podpowiedzi, itp.).
THE BEST IS YET TO COME
ODPOWIEDZ