Jak się tworzy Playlistę w Winampie ?

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Jak się tworzy Playlistę w Winampie ?

Post autor: Aliens »

Witajcie. Podpowiedźcie jak się tworzy tą cholerną Playlistę w Winampie :!: :( Mnie już szlag trafia :?
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

W wersji 5.x masz jak byk przycisk Manage Playlist , potem dodajesz dodajesz muzyke do playlisty i dajesz save?
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Dotychczas, uważałem, że to się robi poprzez odpalenie jakiegoś utworu i naciśnięcie save playlist, ale wtedy tworzony plik m3u, zawiera ilość utworów, jakie były teraz odtwarzane. Wszedłem do tego Manage Playlist, ale jakoś, nie wiem o co w nim biega.
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

playlisty są w plikach m3u właśnie - czego więcej oczekujesz?
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Slesz pisze:playlisty są w plikach m3u właśnie - czego więcej oczekujesz?
Jak cię dorwę , :x to zobaczysz ==== :!:

----------------------------------------------------------------------------------------

:P

----------------------------------------------------------------------------------------

Zależy mi, by w takim jednym głupim pliczku m3u pomieścić wszystkie interesujące mnie utwory. Nie chce tworzyć, po kilka na choćby jedną piosenkę :(
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

1. Uruchamiasz WinAmpa
2. Jeśli nie masz okienka PlayList Editor:
CTR+E
3. Masz tam wszystkie opcje które Cię interesują - mozesz dodawać (chocby metodą przeciągnij i upuść), kasować utwory a na koncu zapisac playke
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
ODPOWIEDZ