Koło Foruny (albo szczęscia jak kto woli :] )

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raiders
Posty: 9
Rejestracja: 26 cze 2004, o 18:48

Koło Foruny (albo szczęscia jak kto woli :] )

Post autor: Raiders »

Mam znwou problem.. z planetemu sciagnalem Koło szczęścia ale nie mam kodow ktore sa potrzebne do uruchomienia gry! Czy ma ktos moze ten spisik albo wie jak to ominac?
Awatar użytkownika
aMifan_t13
Posty: 116
Rejestracja: 3 sty 2006, o 19:55
Lokalizacja: z kątowni

Post autor: aMifan_t13 »

Nie da rady.

Pamiętacie te gadki:

"Magda pocałuj pana"

"A teraz Magda odsłoni cztery litery" :)
"Ci, którzy się boją, umierają codziennie. Ci, którzy się nie boją, umierają tylko raz."

Giovanni Falcone, włoski sędzia śledczy, poległy w walce z mafią.
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

aMifan_t13 pisze:Nie da rady.
trza zostac hiena cmentarna
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
AlaN
Posty: 524
Rejestracja: 21 wrz 2004, o 20:51
Lokalizacja: 52°30'N-17°00'E

Post autor: AlaN »

To ja mam pytanie: po co umieszczać taki ADF jeśli nie mozna z tego skorzystać? Wywalcie to z zasobów.
Pozdrawiam - AlaN
Amiga600 (KS-37.300 i 34.5), HD-1.2GB, karty S-RAM na PCMCIA
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Re: Koło Foruny (albo szczęscia jak kto woli :] )

Post autor: Blod »

Raiders pisze:Mam znwou problem.. z planetemu sciagnalem Koło szczęścia ale nie mam kodow ktore sa potrzebne do uruchomienia gry! Czy ma ktos moze ten spisik albo wie jak to ominac?
Czemu najpierw nie zajrzałeś na emulacja.net? Mamy tu i Koło Szczęścia i Koło Fortuny. Obie gry uruchamiają się bez kodów.

Dopisane po chwili: nie zajrzałeś na naszą stronę, bo wtedy tych gier tu nie było. Nie ma to jak odświeżanie wątków przed ponad roku.
AlaN pisze:To ja mam pytanie: po co umieszczać taki ADF jeśli nie mozna z tego skorzystać? Wywalcie to z zasobów.
Po pierwsze to pytanie do planetemu.net, więc tam powinieneś je zadać ;) Po drugie, oni posiadają cały TOSEC i raczej nie będą usuwać pojedynczych plików ze zbioru bo to trochę mija się z celem (dostępność całego TOSECa).
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
AlaN
Posty: 524
Rejestracja: 21 wrz 2004, o 20:51
Lokalizacja: 52°30'N-17°00'E

Post autor: AlaN »

Ops! Przepraszam, nie zauważyłem, że pisał o 'planetemu' :? . Sorry
Pozdrawiam - AlaN
Amiga600 (KS-37.300 i 34.5), HD-1.2GB, karty S-RAM na PCMCIA
ODPOWIEDZ