[Fire Force] Przeszkoda w 3-ciej misji

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
cbb

[Fire Force] Przeszkoda w 3-ciej misji

Post autor: cbb »

Dokładnie wpółowie 3-ciej misji (w tej, w której nalżey zniszczyć rakiety w terenie zabudowanym) znajduje się mur, który jest dla mnie nie do przejścia..., co prawda jest na forum jakiś wątek, o tym jak przejść jakiś tam murek..., ale w innej misji (z mostem) - była tam rada aby skoczyć z rozbiegu i w powietrzu przytrzymać w dół, ale to nie działa..., a może ten murek należy przejść dołem jakoś "przez budynki" - no ale jak? :/

z góry dziękuje za wszelkie wskazówki
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Wchodzisz do drugiego budynku (wejście na dachu). Idziesz na sam dół do czasu aż wydaje się że nie ma wyjścia. Są tam są schody tylko że ukryte za skrzyniami. Klikasz dół bedąc tam gdzie są skrzynie i po problemie.
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Grassmaste
Posty: 8
Rejestracja: 20 paź 2006, o 16:33

Post autor: Grassmaste »

Podepne sie do tematu.
Mam problem z 4 misja z drugiego zbioru(misji) tam gdzie trzeba zniszczyc schronienia samolotow.

mark enemies hardended aircraft shelters to guide allied aircraft to thier targets

Taka tresc odprawy, rzecz w tym ze tych schronow sie zniszczyc nieda.
Grassmaste
Posty: 8
Rejestracja: 20 paź 2006, o 16:33

Post autor: Grassmaste »

OK juz sobie poradzilem :D
Trzeba bylo umiescic nadajniki enterem.
Awatar użytkownika
aMifan_t13
Posty: 116
Rejestracja: 3 sty 2006, o 19:55
Lokalizacja: z kątowni

Post autor: aMifan_t13 »

Też miałem kiedyś problem z tymi schodami za skrzyniami hehe
"Ci, którzy się boją, umierają codziennie. Ci, którzy się nie boją, umierają tylko raz."

Giovanni Falcone, włoski sędzia śledczy, poległy w walce z mafią.
ODPOWIEDZ