SUPAPLEX

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Fazzy4
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2003, o 13:12

SUPAPLEX

Post autor: Fazzy4 »

Może sie powtarzam, ale bardzo mi zależy na tej gierce a jak narazie nie udało mi sie jej uruchomić :( Czy to wina mojego kompa?? Próbowalem na różnych wersjach WinUae na różnych konfiguracjach, próbowałem nawet WinFellow... Wszystko bez skutku :( JEST KTOŚ KTO URUCHOMI SUPAPLEXA TAK ZEBY DZIAŁAŁ POPRAWNIE???????????????? Może admin coś poradzi???
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

gierka dobrze mi się odpaliła na WinUAE 0.8.27 z konfiguracja ecs13 podaną na tej
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Fazzy4
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2003, o 13:12

:(

Post autor: Fazzy4 »

Niestety u mnie gra nie działa na tym WinUae i na tej konfiguracji:( Po koszmoarnie długim ładowaniu gra wygląda tak: http://www.fazzy4.webpark.pl/snap287.jpg
Ale dzięki przynajmniej teraz wiem że na moim kompie nie pogram w Supaplexa :(

Pozdro
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

u mnie tez odpala się w takim stanie, można chodzić ale obraz jest w ten sposób "skaszaniony" Na BTTR przy tej grze jest następująca wzmianka
BTTR pisze:WinUAE: Boots, but has severe sprite bugs - unplayable.
więc widocznie to z grą jest coś nie tak a nie z Twoim kompem
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Fazzy4
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2003, o 13:12

:(

Post autor: Fazzy4 »

No więc jest tak jak myślałem... chyba mało kto jest w stanie odpalić prawidłowo te gierkę... Ja już próbowałem kilkudziesięciu różnych emulatorów i kilkudziesięciu różnych konfigów i wszystko bez skutku :( chyba po prostu będzie trzeba dać sobie spokój :(
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

Po co od razu się poddawać? :) Nie działa wersja na Amige? :( To graj w wersje na PC 8)
Grę pobierzesz TU
Przyjemnego grania. :wink:
S.E.G.A RULES Obrazek
Fazzy4
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2003, o 13:12

:)

Post autor: Fazzy4 »

No mam już wersje na PC od dawna... :) Tylko ta z Amigi jest bez porównania (dźwięk, grafika i w ogóle klimacik). Na PC to marna imitacja, jedynie etapy są zachowane. Swoją drogą Amisia nie miała najmniejszego problemu, a PC nie może sobie poradzić... (a raczej twórcy emulatorów) :)
ODPOWIEDZ