Shadow of The Beast 2...problemy

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Shadow of The Beast 2...problemy

Post autor: Szoszo »

potrzebuje pomocy w tym miejscu http://img69.imageshack.us/img69/2659/0424vo.jpg.Smok pyta mnie sie o jakies haslo ale niewiem skad je wziasc,czy jest tylko jedno konkretne haslo czy zmienia sie ono przy kazdym uruchomieniu gry :?: :?:.

Jak otworzyc mostek potrzebny do bezpiecznego przepchniecia kamienia :?: :?: http://img351.imageshack.us/img351/4796/0414cp.jpg ktory potem ma posluzyc za ciezarek windy :?: :?: (na tabliczce pisze "Stand Clear"),mam jakis klucz od tego dziadka ktoremu trzebabylo dac pierscien,ale niewiem do czego on jest :( .Prubowalem nim otworzyc mostek ale sie nie da :(

Pewnie kazdy kto gral doskonale kojarzy te miejsca.Bede wdzieczny za jakakolwiek sensowna odpowiedz :roll:
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
kendziur
Posty: 442
Rejestracja: 4 lip 2005, o 22:11
Lokalizacja: Out Of The Silent Planet

Post autor: kendziur »

Solucja do Beasta dostępna jest tutaj:

http://www.ppa.pl/artykuly/artykul.php? ... =13&id=264
Pupcia, rubcia, salcesonik!
Helou, belou, w dupę słonik!
Tatolokalizator!
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

kendziur pisze:Solucja do Beasta dostępna jest tutaj:

http://www.ppa.pl/artykuly/artykul.php? ... =13&id=264

solucja nie odpowiedziala mi na pytanie z tym haslem :( .zas z mostkiem to sobie juz poradzilem :roll: .

Napewno jest ktos kto to przeszedl :) wiec i jest ktos kto napewno wie o jakie haslo chodzi :?
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Ash
Posty: 651
Rejestracja: 7 lip 2004, o 19:36
Lokalizacja: Jaworze

Re: Shadow of The Beast 2...problemy

Post autor: Ash »

Szoszo pisze:Smok pyta mnie sie o jakies haslo ale niewiem skad je wziasc,czy jest tylko jedno konkretne haslo czy zmienia sie ono przy kazdym uruchomieniu gry?
Jak otworzyc mostek potrzebny do bezpiecznego przepchniecia kamienia, ktory potem ma posluzyc za ciezarek windy?(na tabliczce pisze "Stand Clear"),mam jakis klucz od tego dziadka ktoremu trzebabylo dac pierscien,ale niewiem do czego on jest :( .Prubowalem nim otworzyc mostek ale sie nie da :(
Pamiętasz człowieka, którego chciał na samym początku porwać diabeł? Musisz go uratować, następnie zapytać o pułapki ("TRAPS"). Powie ci coś o górnej, lub dolnej dźwigni - zapamiętaj to. Idź następnie tam, gdzie jest ten mostek, o którym piszesz. Wespnij się po jednym z łańcuchów na górę i dojdź do końca kładki nad kwasem - stuknij jedną z dwóch dźwigni - tą, o której powiedział ci wsześniej tamten człowiek. Na górze idź do końca korytarza (nie wskocz sobie do dołu, w którym śpi diabeł i gdzie jest klatka z potworem), w którym się znajdziesz - zabierz po drodze monety, a na końcu znajdziesz klucz. Wróc do tego dołu , o którym pisałem wcześniej i zeskocz tak, żeby nie spaść na stół ani na diabła - nie możesz go obudzić, bo będzie lipa. Otwórz kluczem klatkę, przesuń dolną dźwignię i w nogi. Mostek będzie otwarty, i będziesz mógł użyć kamienia do uruchomienia windy, którą pojedź do góry. Tam spotkasz Isharna, stuknij go i uwolnij człowieka - on poda ci hasło.
Pisane z pamięci, więc może niezbyt szczegółowo, ale teraz powinieneś dać sobię radę.
Napewno jest ktos kto to przeszedl
No pewnie - i to dziesiątki razy wszystkie części :)
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

o widze za Ash powiedziales tu cos czego nie zrobilem a mianowicie nie wskoczylem do tego dolu z diablem i potworem bo zawsze gdy tam zlazlem on sie budzil i "zwijal" zylandor i nie moglem potem stamtad wyjsc :? ale sprubuje zrobic jak mowisz napewno pomoze :D Dziex.
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Haslo bylo eternity albo necropolis za kazdym razem wybierane losowo, ale jesli niezabiles ishrama i nieuwolniles tego kolesia to haslo i tak niebedzie dzialac. Przelacznik w klatce z potworem otwiera wlasnie "twoj" mostek abys mogl przepchnac kamien i go zkruszyc, ten kawalek posluzy ci do uruchomienia windy, wybijasz kamien w gore za pomoca pobliskiej "hustawki" idziesz do windy ktora dostaniesz sie do ishrama. Zabijasz israma a koles poda ci haslo necropolis albo eternity. Pamietaj bedac na gorze tam gdzie jest klatka z potworem aby zabrac zloto nagorze niedaleko klucza, dostaniesz sie tam wspinajac po zylandorze. Jesli niewezmiesz tej kasy niebedziesz mogl ukonczyc gry.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
kendziur
Posty: 442
Rejestracja: 4 lip 2005, o 22:11
Lokalizacja: Out Of The Silent Planet

Post autor: kendziur »

Ja mam problem w innym miejscu.
Jak mam się przebić przez cienki kawałek ziemi pod potworem, który rzuca takimi kulkami, (a jak się go zabije, wypada z niego toporek)? Pliz help!
Pupcia, rubcia, salcesonik!
Helou, belou, w dupę słonik!
Tatolokalizator!
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

musisz nad nim lekko podskoczyc tak abys niewyladowal na platformie powyzej. Topereki beda ci potrzebne za chwile, jak sie dostaniesz do tej jaskini.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

dokladnie zrob tak jak mowil ZB. poskacz kilka razy na tej plazmie a powinna ona "ustapic". toporkow uzyj przy bramie zabijajac kolesia ktory zamyka most. mam tylko nadzieje ze wchodzac do jaskini masz kanke z winem bo inaczej z tamtad nie wyjdziesz :wink:
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
kendziur
Posty: 442
Rejestracja: 4 lip 2005, o 22:11
Lokalizacja: Out Of The Silent Planet

Post autor: kendziur »

No znowu problemy.
Tym razem jestem w więzieniu. Walę w drzwi- strażnik podbiega i włącza prąd(skąd gobliny go miały- inna sprawa :)). Mam to piwko tudzież wódkę, ale nie mogę mu jej dać(nie to, że sam się chciałbym napić :) wciskam fire i nic). Może to ma związek z faktem, że gram na czicie. Pomóżcie, ślicznie proszę :)
Pupcia, rubcia, salcesonik!
Helou, belou, w dupę słonik!
Tatolokalizator!
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

O = offer winko.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
ODPOWIEDZ