Dragons Lair 2

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
harwaster
Posty: 55
Rejestracja: 5 lut 2007, o 12:32

Dragons Lair 2

Post autor: harwaster »

O co chodzi w tej grze po wgraniu siedze jako rycerz i jadam jakies swinstwo nagle leci na mnie gruba baba i wali mnie w zakuty łeb a ja nawet nie mogę sie ruszyc czy ktos gral w tą gre jak moge sie bronic czy cos w tym stylu jakich klawiszy do obsługi tej gry uzywac bo nawet nie moge wyprobowac bo stara robi z mojej glowy omlet za pomoca walka :P :P
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

gdy leci animacja w odpowiednim momencie musisz wykonywac ruchy w roznych kierunkach.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
harwaster
Posty: 55
Rejestracja: 5 lut 2007, o 12:32

Post autor: harwaster »

ZB dzieki ale nadal cos jest nie tak klikam myszka i enterem na laptopie i cos nie daje rezultatu nadal dostaje w leb {klikam przez cała animacja}
nawet szczałkami w różne kierunki i nic
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

ruchy wykonujesz joyem, odpowiedni ruch w odpowiedniej chwili/scenie (lewo, prawo, gora, dol lub fire)
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
harwaster
Posty: 55
Rejestracja: 5 lut 2007, o 12:32

Post autor: harwaster »

Dzięki Trzeba sobie kupic joya :wink:
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

a powiedz mi po hui ci joy skoro emuluesz go na klawie, troche myslenia niezaszkodzi.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
harwaster
Posty: 55
Rejestracja: 5 lut 2007, o 12:32

Post autor: harwaster »

dobra dobra ale ja juz naciskalem we wszystkie kierunki oraz fire i nic
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Jak juz napisał ZB:
"ruchy wykonujesz joyem, odpowiedni ruch w ODPOWIEDNIEJ chwili/scenie (lewo, prawo, gora, dol lub fire)
ODPOWIEDZ