Dział "Rekordy"

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ

Co myślisz o dziale "Rekordy" na forum

Spoko! Jestem za...
10
83%
A po co to komu...
2
17%
 
Liczba głosów: 12

Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Dział "Rekordy"

Post autor: Szoszo »

Witam. Przeglądając tak forum doszedłem do wniosku że przydał by się dział rekordy (czyt. rekordy z gier), gdzie można by umieszczać swoje dokonania w różnych grach np. z Amigi lub Commodore 64. Publikacja danego rekordu mogła by wyglądać tak:

Tytuł Gry: np. Superfrog
Emulator/Komputer(sprzęt na jakim graliśmy): np. WinUae 8.0.27
Punktacja: np 200 000
Poziom(na którym ukończyliśmy grę): np. Zamek 2 plansza

No i oczywiście każdy rekord poparty screenem tabeli wyników bądź takim żeby było widać uzyskane score. To jest mój pomysł na poprawienie atmoswery na forum :D choc i tak jest super :roll:

Pozdrawiam i prosze o wypowiadanie się co do mojego pomysłu.
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

fajna sprawa, tylko ciekawe czy znajdzie sie ktoś taki co poda rekord grając z trainerem. bo to by było bezsensu. Liczmy na uczciwość.
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

oczywiście. rekord musi byc uczciwy. uzywanie trainerow jest bezsensowne i rekord nie jest satysfakcjonujacy, ani dla gracza, ani dla innych, ktorzy chcieli by go pobic :roll:
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
Roszak
Posty: 192
Rejestracja: 12 sie 2006, o 19:53
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Roszak »

Jak ktoś chce się pochwalić to nawet fajna sprawa tylko bez trainerów taki gorgol zaraz pokaże jakiś super wynik a pewnie będzie z trainerem grał a wtedy to bez sensu jest.Fajne tez by było takie coś że ktoś grał w grę która jest na dwóch graczy i pokazał wynik a potem ktoś napisał wyzywam cię na pojedynek i pojedynek przez neta by się toczył albo ktoś dał by wynik z gry i druga osoba by napisała chcę pobić twój wynik i byśmy tylko czekali aż to mu się uda :D :D :D
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

no jasne ze by mozna bylo. tylko ze wlasnie ta sprawa cheaterow, ktorzy by wyskakiwali z fikusnym score. w sumie na zdrowy rozsadek mozna sie domyslec jesli ktos gra z niesmiertelnoscia to pewnie przejdzie cala gre. powiem tak jesli dzial powstanie to najlepiej jak by uczestniczyli w nim uczciwi gracze a nie trainerowcy bo to nie chodzi o to zeby przejsc gre z trainerem i nabic miliard puntow, tylko o dobra zabawe i konkurencje :wink:

P.S- mam nadzieje ze pomysl sie przyjmie :roll: 8)
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
ODPOWIEDZ