Manager

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Gevaar
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2004, o 16:07
Lokalizacja: Chorzow

Manager

Post autor: Gevaar »

hmm z tego co tu widac to za malo powtarzam ZA MALO jest tego typu gier jak ekonomiczne czy jakies tam managery ja osobiscie powiem wam ze stare dobre czasy amigowe i tego typu gry jak managery byly o niebo lepsze od tych teraz prezentowanych a zmierzam do tego z wielka prosba do wszystkich odwiedzajacych te forum czy ktos ma z was taka gre jak THE MANAGER byla ona na 3 dyskach z tego co wiem to druga dyskietka byla 'wymienalna' zalezy jaka liga sie chcialo grac ja znalem poska niemiecka i angielska moze ktos ma w swoich zbiorach u siebie goroca prosba jeszcze raz!!! i pozdrawiam all :) aaa i jeszcze jedno szukam takie gry ja to pamietam ze sie nazywalo poszukiwacz zlota ale to nie jest oryginalny tytul tyle pamietam ze chodzilo sie facetem do kopalni wydobywalo sie zloto napadali na ciebie idianiny bylo takie ladne ciekawe miasteczko mozna bylo rybki lowic jak sie nie mialo co jesc jak ktos wie cos o tych tytulach to prosilbym o jakis odzew :)
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

The Manager znajdziesz jezeli przeczytasz regulamin a gierka której nie pamiętasz nazwy to jak na mój gust Lost Dutchman Mine

Pozdrawiam ;)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Re: Manager

Post autor: Blod »

Gevaar pisze:hmm z tego co tu widac to za malo powtarzam ZA MALO jest tego typu gier jak ekonomiczne czy jakies tam managery
Bardzo chętnie. W komentarzach pisał o tym również pcisz. Jeśli podacie mi więcej tytułów, to na stronę na pewno coś trafi.
|||||||||||||||||>--- [90%]
pcisz
Posty: 41
Rejestracja: 10 maja 2004, o 11:01
Lokalizacja: Szczecin

managery

Post autor: pcisz »

Niestety ja nie znam nic tej kategorii oprócz Vermeera. Dlatego postulowałem w tej materii, żeby poznać nowe tytuły gier. Ale może ktoś z doświadczonych amigowców coś może polecić np. Wirus.
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Vermeer może być, ale czy ktoś ma inną wersję językową niż niemiecka?
|||||||||||||||||>--- [90%]
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Re: Manager

Post autor: Fre »

Blod pisze:
Gevaar pisze:hmm z tego co tu widac to za malo powtarzam ZA MALO jest tego typu gier jak ekonomiczne czy jakies tam managery
Bardzo chętnie. W komentarzach pisał o tym również pcisz. Jeśli podacie mi więcej tytułów, to na stronę na pewno coś trafi.
Ekonomia Feudalna :wink:
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Re: Manager

Post autor: Blod »

Fre pisze:Ekonomia Feudalna :wink:
Czy ja wyglądam na złotą rybkę? :P
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Blod pisze:Vermeer może być, ale czy ktoś ma inną wersję językową niż niemiecka?
Vermeer prawie PL ;)

a prawie PL bo gierka w bardzo dużej części jest nadal w wersji niemieckiej. tylko kilka opcji jest po polsku, przynajmniej ja tylko tyle zauażyłem bo nie grałem długo. A co do managerów to na myśł przychodzi mi tylko kultowy "Mistrz Polski". Nie jestem fanem tych gatunków gier dlatego nic więcej mi na myśl nie przychodzi.

Pozdrawiam ;)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
pcisz
Posty: 41
Rejestracja: 10 maja 2004, o 11:01
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pcisz »

A o co chodzi z tą ekonomią feudalną? Może gra jest niedostępna na Amigę?
Zgodnie z regulaminem znalazłem tyko na C64.
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Re: Manager

Post autor: Fre »

Blod pisze:
Fre pisze:Ekonomia Feudalna :wink:
Czy ja wyglądam na złotą rybkę? :P
Fakt, szybciej na zieloną żabkę :P

Też szukałem i znalazłem także tylko na C64. Gra świetna, ale tylko dla tych którzy dłużej w nią pograją, wtedy dopiero jest doceniana. Na 100% miałem ją na amidze.
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Ropooh
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2004, o 19:09
Lokalizacja: Olsztyna okolice

Post autor: Ropooh »

ja mam the managera. a moizesz go tez zassac z retro.makii.pl
YYO Amiga The Best
ODPOWIEDZ