Bijemy rekordy - Superfrog

Tutaj możecie się pochwalić swoimi rekordami osiągniętymi w różnych grach.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Bijemy rekordy - Superfrog

Post autor: Jedi »

No to może zamiast tylko gadać ktoś w końcu weźmie się za pobijanie rekordów ;) ? Tak jak chciał Arekis, niech pierwszą grą, w której będziemy bić rekordy będzie Superfrog. Ktoś jest chętny ;) ? Jeśli chcecie to mogę zrobić stosowną stronę z rekordami, w tym temacie będziemy umieszczać rekordy, a potem, żeby mieć je wszystkie w jednym miejscu i żeby móc zrobić ranking najlepszych, będę je przenosił na stronę.
Moja propozycja to podawać wyniki z danych etapów, bo z całej gry raczej odpada, ponieważ samo przejście gry może trochę potrwać, ale jeśli ktoś chce to proszę bardzo ;) . Najlepszym rozwiązaniem było by stworzenie podziału na stronie (którą niebawem zrobię) na poszczególne etapy, a także osobny dział na rekord z całej gry.

Posty z rekordami proponuję przedstawiać w podobny sposób jak to napisał Szoszo:

Etap: Etap gry którego dotyczy rekord
Data: Data pobicia rekordu
Wynik: Uzyskany wynik
Autor: Autor rekordu

Zrzut ekranu rekordu proponuję umieścić na stronie typu ImageShack, a w temacie publikować tylko link albo miniaturkę do zrzutu w pełnym rozmiarze. Unikniemy przez to zbyt długiego wczytywania się tematu, także forum nie będzie się rozjeżdżać.

Wpadłem także na pomysł aby każdy uczestnik na końcu posta napisał orzeczenie:
Poświadczam, iż rekord który opublikowałem w tym temacie jest wynikiem moich uczciwych zmagań w grze i mam pełne prawo do jego opublikowania. Wynik ten uzyskałem nie używając żadnych trainerów, a zrzut ekranu umieszczony w tym poście jest własnoręcznie zrobiony przeze mnie i nie pochodzi on z żadnej strony internetowej.

Jeśli ktoś ma jakieś propozycje zmiany tegoż orzeczenia lub ma pomysł na lepsze proszę je także tutaj publikować.

Tabela wyników
Ostatnio zmieniony 8 cze 2007, o 12:36 przez Jedi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Arekis
Posty: 1785
Rejestracja: 20 mar 2005, o 16:45
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Arekis »

Etap znaczy np. Magic Woods czy 1-1? Bo nie wiem jak czynić.
011001010110110101110101011011000110000101100011011010100110000100101110011011100110010101110100
%65%6D%75%6C%61%63%6A%61%2E%6E%65%74%00
145155165154141143152141056156145164
emulacja.net
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Magic Woods, chodziło mi o światy, a nie o pojedyncze poziomy. Tak więc wynik podajesz nie z jednego poziomu tylko ze wszystkich poziomów jakie były w danym świecie. Zresztą, nie tylko ja będę bił rekordy, więc jeśli ktoś chce publikować wyniki z pojedynczych poziomów to można i tak zrobić.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

a ile żyć ustawić w superfrogu? i jak dobrze pamiętam jest też poziom trudnośći.
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Proponuję zrobić tak - każdy może wybrać sobie ilość żyć, ale może wybierać między 3 a 5, bo moim zdaniem 7 to już trochę za dużo. W tym celu umieszcza linijkę Ilość żyć: 3 lub 5 zaraz przed linijką Autor:.

Jeśli chodzi o stopień trudności to taka sama sytuacja - należy dodać linijkę Stopień trudności: Łatwy lub Normalny i także ta linijka powinna się znaleźć przed linijką Autor:, a to dlatego, ponieważ łatwiej wtedy będzie dodawać rekordy na stronę.

Ja jak już zrobię stronę (a dzisiaj zaczynam) to przy każdym rekordzie będzie odpowiedni symbol oznaczający ilość żyć i stopień trudności.

I jeszcze jedna, bardzo ważna uwaga! Powyższe informacje proszę podawać zgodnie z prawdą! Bijemy rekordy przede wszystkim dla zabawy i miłego spędzenia czasu, więc bądźmy uczciwi.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

Ja się dołączam i bije na "ustawieniach" 5 żyć poziom Normalny :D zobaczymy jak sie to potoczy :twisted:
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

A propos, zrobiłem już część strony, jak na razie zrobiłem tylko top i tabelę na 12 wyników do pierwszego świata, tak więc bijcie póki co rekordy na tym świecie ;) . Jutro powinienem skończyć resztę, a już na pewno tabelę świata drugiego. A wygląda to tak - KLIK (mam nadzieję, że Wirus się nie obrazi, że niemal przy każdym linku użwyam jego słynnego słowa ;) ). Mam nadzieję, że się Wam spodoba, bo pracowałem nad nią zaraz od śniadania i obiadu (czyli w tym wypadku o godzinie 14 ;) , takie dwa w jednym - śniadanie i od razu obiad :P). Mam wrażenie, że samo wycinanie obiektów z gry zajęło mi więcej niż zrobienie tej strony.
Acha i rzecz chyba najważniejsza - mimo, iż zrobiłem sobie projekt strony na kartce to jakimś sposobem nie zauważyłem rubryki ilości żyć, przez co nie ma jej na stronie rekordów. Dlatego też proszę wszystkich, którzy biją rekordy o graniu na 5 życiach. Ponieważ Szoszo jako pierwszy się zadeklarował to on jest "wyznacznikiem" ilości żyć. Mam nadzieję, że nie utrudni Wam to zbytnio zabawy. Poziom trudności jest nadal możliwy do wyboru (jego akurat nie przegapiłem ;) ) - Łatwy albo Normalny.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

No stronka wyglada zajebiście :lol: Ja niedługo opublikuje swój rekord :D

P.S- granie na 5 życiach w niczym nie przeszkadza, powiem wiecej nawet lepiej się tak gra. Poziom Medium = niższe skoki superfroga (też to zauważyliście :?: ) Pozdro :)
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Jedi pisze:(mam nadzieję, że Wirus się nie obrazi, że niemal przy każdym linku użwyam jego słynnego słowa ;)
Nie przypominam sobie, żebym opatentował te słowa wiec używaj sobie do woli ;)

Może niedługo też przyłącze się do gry bo już dawno nie grałem w Superfroga.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

rozumiem ze ta stronka Jedi jest tylko do rekordow z superfroga, czy ogolnie do rekordow bedzie :?: reszte rekordow mozna umieszczac w tym dziale, tylko stworzy sie post w temacie postu nazwa gry i kazdy niech tam publikuje swoj "wyczyn" w danej grze. robienie stron do kazdej gry bylo by bezsensowne 8) :roll:


edit by Szoszo :twisted:

ok ludzie jest moj 1 oficjalny, taki nijaki rekord :wink:

oto screen
Klik

no i dane całej "zabawy"

Etap: Magiczne Lasy
Data: 27 maja 2007
Wynik: 229 900
Poziom trudności: Normalny
Autor: Szoszo


"Poświadczam, iż rekord który opublikowałem w tym temacie jest wynikiem moich uczciwych zmagań w grze i mam pełne prawo do jego opublikowania. Wynik ten uzyskałem nie używając żadnych trainerów, a zrzut ekranu umieszczony w tym poście jest własnoręcznie zrobiony przeze mnie i nie pochodzi on z żadnej strony internetowej."



w dolaczonym screenie umiescilem takze wycinek z ustawien opcji jak by ktos watpil w to ze takie nie sa to juz jego sprawa :roll:

p.s - rekord jest uczciwy i bity dzisiejszego dnia :P :wink:

edit by Szoszo [2]

p.s2- poprawiona publikacja

@Jedi - to tylko "beta test"
wiadomo 1 publikacja :lol:

p.s3- nazwa poziomu trudnosci zmieniona :roll:

POZDRO 8)
Ostatnio zmieniony 10 cze 2007, o 17:57 przez Szoszo, łącznie zmieniany 7 razy.
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Ja swoje, a Wy swoje. Jaki wzór umieściłem w pierwszym moim poście :P ? Nie podałeś daty, to po pierwsze.
Po drugie w grze nie ma poziomu Medium :P .
Po trzecie ukończyłeś cały świat Magic Woods czy tylko ostatni etap (bo z Twojego postu trudno się domyślić)?
Po czwarte, nie punktacja, a wynik :P .
Po piąte, gdzie jest orzeczenie, które miało być składane na końcu każdego posta :P ?

A jeśli chodzi o tą tablicę rekordów to ja właśnie myślałem, żeby do każdej gry osobną robić :P . W każdym bądź razie ta tabilca będzie tylko do Superfroga. Najwyżej później zrobi się jakąś ogólną tablicę do wszystkich innych wyników.

@Wirus - było by miło ;) .

P.S.
A co powiedziecie na temat teraz już całej strony (a właściwie nie strony, bo ja to jednak będę edytował w Photoshopie i będzie do wglądu sam plik graficzny, więc można to nazwać tablicą rekordów)? Ten sam link co przedtem. Tylko, uwaga, może się długo wczytywać, bo dość długa ta tablica wyszła. Czy dalej, Szoszo, wygląda zajebiście :P ?
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

Jedi pisze: Czy dalej, Szoszo, wygląda zajebiście :P ?

No jak nie jak tak. Widze ze jak tak dalej pójdzie to tu portal powstanie z rekordami :P
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Do tego jeszcze nam daleko, ale kto wie, może kiedyś :P . Widzę, że wyedytowałeś swojego posta. Bardzo ładnie, tyle że brakuje stopnia trudności :P . Tylko pamiętaj, żebyś tą informację umieścił przed linijką z informacą o autorze :P . Poza tym nie musisz pisać "całe Magic Wood" (a właściwie Woods - nie dokładnie przepisałeś kolego :P ), wystarczy samo Magic Woods albo jeszcze lepiej Magiczne Lasy, w końcu to polskie forum. Ale rozumiem, że chciałeś zaznaczyć, że całe, bo wcześniej się Ciebie oto pytałem, tak Ci tylko powiedziałem na przyszłość. Tym samym chiciałbym przeprosić ze ewentualne błędy w tłumaczeniu nazw światów, jeśli macie jakieś zastrzeżenia to proszę je zgłosić.

Ponieważ mimo poprawienia swojego posta nadal jest źle (:P) to opublikuję Twój rekord w najbliższym wolnym czasie. A tak naprawdę to mam już dzisiaj dość, bo znowu robiłem tą tablicę rekordów przez cały dzień dzisiejszy i nawet nie miałem czasu zagrać w cokolwiek, ani zrobić czegokolwiek innego. Jeszcze bardziej wkurzające jest to, że jutro jest początek tygodnia, a ja dwa dni weekendu przeznaczyłem na tabelę (mam nadzieję, że się jednak przyda). Już nie mówię o tym, że Photoshop się ciągle zacinał (w końcu to Windows), plik jest tak duży, że będę musiał o chyba podzielić na części, bo samo jego załadowanie trwa z pięć minut, nie mówiąc już o edycji i zapisie. Ale to też nie dzisiaj. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Wszystkie te rzeczy zrobię zapewne w następny weekend, bo w tygodniu nie za bardzo mam na to czas (tym bardziej, że już niedługo zakończenie roku szkolnego, a ja muszę jeszcze poprawić dwa sprawdziany).
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

Jedi, jest świetnie że nie powiem bardzo extra :lol: odwalasz kawał dobrej roboty żeby każdy zainteresowany zabawą mógł poszczycić się swoimi osiągnięciami :roll: Co by nie było z tabelą wyników i tak będzie super :wink: Oczywiście nikt nie wymaga od Ciebie wszystkiego w 1 dzień bo przeciesz edukacja jest ważniejsza (i kto to mówi) :lol: Ja w każdym bądz razie jestem zadowolony z dotychczasowego rozwoju akcji, mam nadzieje ze więcej osób się przylaczy do zabawy i bedzie duzo "wyjechanych" rekordow, ktore za kazdym razem bedzie trudniej pobic 8) POZDRO :)

P.S - grajmy uczciwie i nie zaslaniajmy sie trainerami :roll:
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
Arekis
Posty: 1785
Rejestracja: 20 mar 2005, o 16:45
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Arekis »

Jedi, może po prostu nie doczytałem, ale gdzieś 6 poziom wcięło.
011001010110110101110101011011000110000101100011011010100110000100101110011011100110010101110100
%65%6D%75%6C%61%63%6A%61%2E%6E%65%74%00
145155165154141143152141056156145164
emulacja.net
ODPOWIEDZ