kajko i kokosz

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
santaclaus
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2004, o 10:04

kajko i kokosz

Post autor: santaclaus »

witam, dorawłem sobie wlasnie kajko i kokosza, i przy wlaczaniu pojawia sie jak to bywalo na amidze, zabezpieczenie antypirackie w psotaci koneicznosc wpisania odpowiedniego wyrazu (wiecie: strona 3, wyraz 5 itd.) takze wie ktos gdzie moge znalezc tą ksiązeczkę z kajko i kokosza ? na necie rzecz jasna.... z gory dzieki
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

ściągnij gre z tego tematu. Jest ładnie scrakowana i nie wymaga podawania hasła.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
santaclaus
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2004, o 10:04

Post autor: santaclaus »

coś sie nie chce sciagac z tego linka...

[ Dodano: Pią Lip 16, 2004 12:05 ]
ale to chyba cos ze strona na ktorej jest ta gra.... bo ogolnie republika.pl tez nie wchodzi... :evil: jest ta gra moze do sciagniecia z jakiejs innej strony :?: albo cos....
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

ano tymczasowo sa jakieś problemy, napisz mi na pw albo dodaj do profila swoj mail to Ci wysle
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
santaclaus
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2004, o 10:04

Post autor: santaclaus »

fajnie by było jakbys mi to wyslał mój mail to drask@op.pl z góry dzieki
pozdrawiam

[ Dodano: Pią Lip 16, 2004 16:36 ]
dzieki bardzo, geira zajebista :lol:

[ Dodano: Pią Lip 16, 2004 16:40 ]
jak sie sejwuje taką gre?? tzn gdzie w tym emulatorze to ustawic i td. bo jak chce podaczas gry zasejwowowac to mi wyskakuje zeby dyskietke wlozyc, ma wersje winuae0827 z gory dzieki
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

podczs gry F12 i menu WinUAE wchodzisz w zakładkę różne(misc) a potem tylko "zapisz stan" (mam spolszczenie a nie pamiętam dokładnych odpowiedników w j.angielskim,łata spolszczająca jest tu http://emulacja.net/pliki.html ). Drugi sposób to utworzyć czystą dyskietkę - menu "dyskietki" a potem utwórz standardową "floppy".Gdy przy robieniu save gra poprosi o dysk to wrzucasz ten czysty i już.
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
Scorpion
Posty: 19
Rejestracja: 4 sie 2004, o 00:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Scorpion »

ściągnąłem sobie Kajko i Kokosz z waszego serwisu i po wyjściiu z Grodu gra dostaje bzika !. Grafika zamienia się w kwadraciki a dźwięk w szum. Jest to wina konfiguracji czy gry ?.
WAR HAS NEVER BEEN SO MUCH FUN.
Cannon Fodder.
Kukman
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2004, o 13:43

Wina....

Post autor: Kukman »

Wima konfiguracji. U mnie i u mojego kumpla działa normalnie.

Ps. A co do wersji zcrackowanej to jest z nią taki sam problem jak na Amidze: w pewnym momęcie używa się rękawicy siły i nie łamie się gałązka :?
Awatar użytkownika
Łysy0800
Posty: 506
Rejestracja: 19 kwie 2004, o 12:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Łysy0800 »

Mi też robiła się kicha na ekranie po wyjściu z grodu... Ale ściągnij grę jeszcze raz i jeszcze raz ją przejdź do tego momentu (nie używaj statów ani savów z tamtej gry). To nie jest problem konfiga!!
ODPOWIEDZ