Uwagi dotyczące zmian

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łysy0800
Posty: 506
Rejestracja: 19 kwie 2004, o 12:03
Lokalizacja: Wrocław

Uwagi dotyczące zmian

Post autor: Łysy0800 »

Witam
Zauważyłem, że poznikały (chyba) wszystkie recenzje- czy powrócą?
Poza tym w "Plikach" podobał mi się pomysł z rozwijanymi listami wersji programów- przejrzyście (1 pozycja dla jednego programu) i można było wybrać wersję dla siebie optymalną.
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Re: Uwagi dotyczące zmian

Post autor: Blod »

Każdy kto napisał kiedykolwiek recenzję i ma założone konto na forum powinien otrzymać prywatną wiadomość odnośnie recenzji. Jak pisałem na stronie głównej, recenzje powinny mieć 2000 znaków lub więcej. Dlatego w tej chwili wszystkie recenzje mają status odrzuconych. Większość niestety należy uzupełnić, by spełniały nowe wymagania, a we wszystkich trzeba dodać swoją ocenę gry. A przy okazji można dodać screeny :)

Teksty, które nie będą poprawione przez autorów, wrócą na stronę jako komentarze gier.

A jeśli chodzi o pliki, to rozwijana lista z wersjami była tylko w przypadku WinUAE. W tej chwili każda aplikacja jest w najnowszej (w miarę możliwości) wersji, a obok znajduje się odnośnik do strony, gdzie można znaleźć starsze, bądź nowsze wersje. Jeśli będzie więcej sygnałów tego typu, to nie wykluczone, że poprzedni model wróci.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
Łysy0800
Posty: 506
Rejestracja: 19 kwie 2004, o 12:03
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uwagi dotyczące zmian

Post autor: Łysy0800 »

Nie dostałem wiadomości dot. moich recenzji (co prawda mało ich było, ale jest to sygnał, że inni też mogli nic nie dostać). A możliwość wyboru wersji była leniuchowato- wygodnicka :wink:

EDIT:
Dostałem wiadomość. Czy użytkownicy będą mieli dostęp do swoich poprzednich recenzji? (w celu poprawek, edycji itp.) Wszystko zostało jasno wytłumaczone (nowe kodowanie, "dolne" ograniczenia liczby znaków itp.) poza tą kwestią.
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Re: Uwagi dotyczące zmian

Post autor: Blod »

Łysy0800 pisze:Czy użytkownicy będą mieli dostęp do swoich poprzednich recenzji?
Na stronie głównej kliknij w "mój profil", a zobaczysz listę napisanych tekstów i ich status. Po kliknięciu w tytuł rozpoczynasz edycję.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Uwagi dotyczące zmian

Post autor: NoOne »

Co się stało muzyką, która była swego czasu dostępna do ściągnięcia przy niektórych grach?
Odpalajta swe motóry, zakładajta ala skóry
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Re: Uwagi dotyczące zmian

Post autor: Blod »

Stało się niemal dokładnie to samo co z WHDLoad, tzn. nie trzymamy tego u siebie, a jedynie linkujemy do oryginalnych źródeł. Z tą różnicą, że w przypadku muzyki jeszcze nie ma linek. Gratulacje za spotrzegawczość ;-)
|||||||||||||||||>--- [90%]
ODPOWIEDZ