Nowe gry

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Nowe gry

Post autor: Shoonay »

Eidos to samo zło bo robi se jaja z piratów :mrgreen:
A tak BTW to sprawdźcie nowego Batmana, świetna gra, chyba najlepsza z komiksowym bohaterem w roli głównej. 8)

WYEDYTOWANO: Ejże, czemu nie mówicie że zły link tu dałem? ;)
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2009, o 16:05 przez Shoonay, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Re: Nowe gry

Post autor: Borias »

Mass Effect 2 na bank jest mój :mrgreen: Shoonay, tego Nietopera: Arkham Asylum, warto kupić?
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Nowe gry

Post autor: Shoonay »

Borias pisze:Shoonay, tego Nietopera: Arkham Asylum, warto kupić?
Jeśli jesteś fanem Gacka, moim skromnym zdaniem - zdecydowanie tak. :)

Zresztą, zobacz sobie demo czy recki w necie (np.: Gamikaze), wszyscy pieją z zachwytu. Tylko nie daj się ponieść "hajpowi" bo wiadomo jak to się kończy ;)
Sam po odpaleniu dema byłem zawiedziony bo zapowiadało się na zwykłą bezmyślną naparzankę konsolową, ale kiedy powaliłem pierwszych gburów, włączyłem tryb detektywistyczny, poskradałem się tu i ówdzie, poskakałem po gargulcach - wciągnęło mnie.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowe gry

Post autor: Bebokus pospolitus »

Obecnie pykam w Resident Evil 5 , kozacki tytuł jeśli chodzi o samą akcję , nareszcie nie idzie się samemu tylko z osobą towarzyszącą (można zaprosić kolege przez lan) , a tak poza tym to taka ulepszona 4 , fabuła sztampowa , strasznie do przewidzenia , gra ani razu nie zaskakuje no i czasem przegięci przeciwnicy . Ale zawsze miło jest rozwalić paru zainfekowanych czarnuchów :twisted:
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Re: Nowe gry

Post autor: Borias »

Miałby ktoś chęć na co-op w Gears of War, CoD: World at War lub Dawn of War2? Od czasu dłuższego nikogo nie mogę do gry znaleźć.
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Nowe gry

Post autor: Shoonay »

Na forum konsolowisko.pl zapytaj, tam często ustawki sobie ludziska organizują.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowe gry

Post autor: Bebokus pospolitus »

Pykał kto już w Dragon Age ? Ja dopiero w sumie jestem na początku , ale giera nie spasiła mi za bardzo , ponoć to duchowy następca Baldura :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Re: Nowe gry

Post autor: Borias »

Bebok, napisz coś więcej, bo ja zamierzam to kupić, a ty tutaj takie opinie wygłaszasz, ludzi straszysz :mrgreen: Przy okazji grałem w "demo" Modern Warfare 2 - po 40 min. singla przestałem, bo przez łzy w oczach (od ziewania - myślałem, że mi szczękę wyłamie) prawie nic nie widziałem z "akcji", która "rozgrywała" się na ekranie.
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowe gry

Post autor: Bebokus pospolitus »

No ja mam specyficzny gust hehe , kumpel mi reklamował to jako Mass Effect fantasy , ale ja tego nie widzę .
Na początek trochę szczegółów , mamy trzy klasy do wyboru ,nieco mało , każda klasa zaczyna inaczej grę , walka to nic nowego ,ot klikasz na wrogu i masz nadzieję że padnie pierwszy :),można korzystać z umiejętności ,kamera jak w Newerwinter Nights II , można przybliżać bądź oddalać , grafika dosyć sympatyczna.

Jestem dopiero na początku gry i nic więcej nie mogę napisać ,wg mnie jest średnio ale wszędzie giera otrzymuje same pochwały i wysokie recenzje .
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Re: Nowe gry

Post autor: Borias »

Skończyłem "demo" MW2, dalej jest lepiej (znaczy - trudniej/fajniej, jak ktoś przetrwa dwa pierwsze epizody), singiel krótki - na przedostatnim poziomie trudności wyjdzie jakieś 5h. Dobry "wynalazek" to riot shields - w co-op będzie pewnie robił furorę. Jak ktoś nie chce psuć sobie niespodzianki, niech nie czyta dalej - kapitan Price powraca! :mrgreen: Nie zginął w "jedynce", w ogóle singiel obfituje w smaczki/nawiązania do pierwszej części i opowiada ciąg dalszy historii "Soapa", który zresztą wygląda jak zakapior - za samą gębę 10 lat.
Wracając do Dragon Age - kurde, zmartwiłeś mnie, czytałem wszędzie same "och i ach", ale za bardzo wierzyć mi się nie chciało, wolałem poznać opinię kogoś mniej stronniczego. Poczekam, aż stanieje, zostanie porządnie załatana i wydana z wszystkimi DLC.
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowe gry

Post autor: biegu »

nie wiem czy ktoś o tym pisał bo masa tu wątków ale właśnie pykam w Risen i jestem bardzo zadowolony z gry. Super grafika, super fabuła i super gra. To jest coś jak powrót do Gothica 1 i 2 z lepszą grafiką. Polecam to szczególnie fanom gothiców.
Awatar użytkownika
phl22
Posty: 296
Rejestracja: 29 sty 2005, o 08:39
Lokalizacja: Newark UK (Zabrze)

Re: Nowe gry

Post autor: phl22 »

Biegu fanom gotików ? 1 i 2 byly inksze od 3 ;) ja nie bylem przekonany do 1 i 2 <lol> a teraz pykam w 2 swiaty i ten klimat mnie wkrecil po gothicu 3 ;)
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowe gry

Post autor: Bebokus pospolitus »

W sumie ci sami autorzy chyba , mnie się jednak Risen nie spodobał i szybko wywaliłem , nie ten klimat poprostu .
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowe gry

Post autor: biegu »

phl22 pisze:Biegu fanom gotików ? 1 i 2 byly inksze od 3 ;) ja nie bylem przekonany do 1 i 2 <lol> a teraz pykam w 2 swiaty i ten klimat mnie wkrecil po gothicu 3 ;)
Raczej bym tą grę pod względem grywalności porównał do części 1 i 2 bo G3 moim zdaniem to kaszanka przy nich była. Owszem przeszedłem i też mi się podobała ale strasznie nudno się ciągła. I jeszcze te problemy z silnikiem... Tak to są Ci sami twórcy Piranha Bytes. Kupiłem i jestem zadowolony :) Ostatnio też dość długo grałem w Fallout 3 i też mnie strasznie wciągnął - również polecam.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Nowe gry

Post autor: Shoonay »

Borias pisze:Skończyłem "demo" MW2
Hihi, ja prawie kończę, właśnie wyzwoliłem Waszyngtoński fallus ;)
Miło że gra jedzie na tym samym silniku, chociaż wydaje się że śmiga nawet trochę szybciej na moim sprzęcie z włączonymi wszystkimi detalami w 1280x1024 i 100Hz (oprócz antialiasingu i "extra" jakości tekstur) ale to pewno też zasługa W7, bo w jedynkę grałem na Viście. :lol:

Szkoda że taka trochu krótkawa, szkoda że skrypt na skrypcie odpala się według skryptowanych skryptów, ale... KURDE, zajedwabiście rajcująco wyreżyserowana.
Misje snajperskie i w klimacie zimowym zawsze niesamowicie mi się podobały, a tutaj połączono je w jedno i nie wiem jak was ale mnie zmiażdżyły. :mrgreen:
Ogromne wrażenie robią przerywniki, które niby nic nie wnoszą do gry, ale fakt jak są "filmowo" zrealizowane z perspektywy jakiejś osoby bądź pojazdu i możesz poruszać głową/kamerą... poprostu wow!
Ech, biedny kosmonauta który sobie spokojnie dryfuje w przestrzeni kosmicznej, aż tu nagle w oddali widać lecący pocisk, wybuch i fala uderzeniowa dezintegruje jakąś satelitę i jego. Miód. Podobnie jak i następna misja, kiedy z nieba zaczynają zlatywać szczątki różności wszelakich oraz zmienia się pogoda. Cud, miód i orzeszki. Pal licho skrypty.
Hehe, i ta haniebna misja kiedy jako tajny agent wśród "tych złych" robimy wraz z nimi rozwałkę na lotnisku... ;)
Nie wiem czy na forum publicznym mogę się przyznać ale ja nie odpuściłem nikomu... ;) No co? To tylko polygonalne postaci... :twisted:

W jedynce moimi ulubionymi momentami była misja snajperska, wybuch atomówki, upadek helikoptera i ostatnie minuty napromieniowanego żołnierza, a tutaj właściwie wszystko oprócz misji w których biegniesz przed siebie i strzelasz do wszystkich ;)
Tak, zgadliście, nie jestem fanem wojennych efpeesów, seria MoH skończyła się dla mnie po 1 grze na plaju i 1 na pc, jedynie CoD jakoś się trzyma (szkoda że część 3 nie było na PC :() ale to tylko dzięki Modern Warfare, bo część 5 była dość przeciętna i monotematyczna, chociaż nawet nieźle spędziłem czas, szczegołnie na misji snajperskiej. ;)
Z tego co widzę na wiki już wyciekło info o CoD7 (special edition for W7, lol) Vietnam ale nie wróżę mu popularności jakoś...

---=== WYEDYTOWANO ===---
I ukończone.
Ostatnia długaśna misja z Kapitanem Price'm najnormalniej w świecie, od początku do końca WY-MIA-TA! :D
Cóż, gra jest krótka jak spojrzy się na czas zanotowany w opcjach, porównując to do 7h w jedynce to dość mało.
Ale jako że rozłożyłem to sobie na parę dni aż tak to nie bolało, a i intensywnych akcji i zaskoczeń było więcej.
O ile dobrze pamiętam, to jedynka zaczynała się w miarę dobrze, potem było trochę nudniej i na przemian z dobrymi i średnimi misjami doszliśmy do świetnego zakończenia.
Ta część natomiast, imho, zaczynała się bardzo nudno, potem było średnio, lepiej, dobrze, aż w końcu miód zaczął się wylewać z monitora. :)

PS: głupawka w końcowych creditsach, poza tym że dodana pewno po to bo ludzie zanudzali się na śmierć oglądaniem samych napisów, wygląda jakby autorzy chcieli dać jawnie wszelkim obrońcom moralności do zrozumienia: "Słuchajcie. To są tylko polygolnalne postaci. Krew to tekstura i nikt tu nie ginie. Jak sie nie podoba to se idźta do muzeum." :lol:

PPS: A tutaj, ninja nóż-master w akcji. :shock:
ODPOWIEDZ