Gry na A600 - pomocy ludziska !!!!

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
ptaku666
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2004, o 16:49

Gry na A600 - pomocy ludziska !!!!

Post autor: ptaku666 »

No właśnie ostatnio odkurzyliśmy z kumplem i wynieśliśmy z piwnicy starą poczciwą Amigę 500. Do głowy wpadł nam pomysł aby zorganizować osiedlowy turniej w Sensible World of Soccer (któż nie zna tej gierki). Mamy dwa dżoje, telewizor i kanapę wystawi się na świeże powietrze, zaopatrzy w kratę browara i jazda. Sęk w tym, że niemal wszytskie gry nam wcięło.

Oto moje zapytanie: czy ktoś z użytkowników forum nie ma żadnych gier na Amigę lub mógłby załatwić ? Chodzi mi o jakiekolwiek tytuły, ale najbardziej zależy nam na: Sensible Soccer i Sensible World of Soccer, Sierra Soccer, Mortal Combat 1 i 2, Syndicate innymi grami tez nie pogardzimy !!
Jeżeli ktoś to ma i nie jest mu potrzebne to bardzo prosiłbym o kontakt.

AMIGA i SWOS NEVER DIE
Flash-Man
Posty: 17
Rejestracja: 15 sie 2004, o 12:56

Post autor: Flash-Man »

Hmm, nie odpowiadam w peni na Twoje pytanie poniewaz nie mam gier na dyskietkach amigowych. Ale tak sobie pomyslalem ze skoro mozna na pc odczytac dysk amigowy w celu utworzeniu pliku .adf to moze taki plik mozna nagrac na dyskietke amigowa ? Zapytaj o to kogos bardziej doswiadczonego.
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Proponuje nieodpowiadac na pytanie jesli nie jest sie pewnym odpowiedzi.
Pecet, bez dodatkowego hardware" nie zapisze ani nie odczyta nic z dyskietki amigowej.
Pecet potrafi tylko zrobic ADF z amigowej dyskietki (i to nie z kazdej)
Przeciez Amiga potrafi czytac pecetowe dyskietki, a to juz polowa sukcesu, ale ptaku666 na pewno nie ma takiego oprogramowania na swojej Amidze :(
ODPOWIEDZ