SL-6603-SBK 185 AMIGA Classix Games & Competition Pro USB

Dyskusje i pytania o prawdziwą Amigę, a konkretnie o sprzęt.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

SL-6603-SBK 185 AMIGA Classix Games & Competition Pro USB

Post autor: biegu »

Znalazłem na necie taki joystkick i zastanawiam się nad jego kupnem. Czy ktoś z Was go używał i może się coś na jego temat wypowiedzieć? Z tego co się doczytałem nie ma on przyssawek więc może być lekko niestabilny. Szkoda że sprzedają go razem z grami co niewątpliwie podnosi cenę. Druga sprawa jest taka, że za cholerę nie mogę znaleźć go w żadnym sklepie.

----
edit

W zasadzie to szukam jakiegokolwiek dźojstika cyfrowego do pc. W Polsce już chyba nie znajdę nigdzie takich rzeczy, jedynie firma MATT coś tam ma w ofercie, ale nikt mi nie odpisuję z tej firmy. Ma ktoś pojęcie gdzie wychaczę coś takiego? Byłem na firmie Quickshot'a coś pięknego masa Joysticków pod PC, u nas nic...
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Re: SL-6603-SBK 185 AMIGA Classix Games & Competition Pro USB

Post autor: norbi »

Mozesz zrobic tak.
Kupujesz uzywanego pada cyfrowego na USB, w miejsce przyciskow i FIRE podpinasz joya do Amigi.
Robisz w ten sposob przejsciowke "joy amigowy -> USB"


poczytaj to
http://atarionline.pl/v01/index.phtml?s ... =wynalazki
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Re: SL-6603-SBK 185 AMIGA Classix Games & Competition Pro USB

Post autor: biegu »

norbi pisze:Mozesz zrobic tak.
Kupujesz uzywanego pada cyfrowego na USB, w miejsce przyciskow i FIRE podpinasz joya do Amigi.
Robisz w ten sposob przejsciowke "joy amigowy -> USB"


poczytaj to
http://atarionline.pl/v01/index.phtml?s ... =wynalazki

Dzięki za odpowiedź :) No też już czytałem o tym, ale znalazłem człowieka dzięki Olesiowi, który napisał że zrobi dla mnie taki adapter z amigi na USB i to bez rozwalania joypada tylko na zaprogramowanym scalaku, więc będzie super.
ODPOWIEDZ