Problem z Leisure Suit Larry 2 i 3

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Misery
Posty: 3
Rejestracja: 4 sie 2004, o 15:52
Lokalizacja: Łódź

Problem z Leisure Suit Larry 2 i 3

Post autor: Misery »

Nie mam oryginalu a tym samym dolaczanej instrukcji. W 2 nie moge ominac tego pytania o nr telefonu - wpisywanie 0724 nie dziala, albo nie umiem tego zrobic;). W 3 czesci co jakis czas trzeba wpisac jakis nr z tej ksiazeczki,no i tu znowu problem. Czy ktos moze ma te n-ry albo wie,jak je ominąć???
Bardzo prosze o pomoc :D
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

co do larry'ego 3, to są chyba kody których potrzebujesz:
Page 2/3: 00741
Page 5: 55811
Page 6: 30004
Page 9: 18608
Page 10: 25695
Page 11: 32841
Page 12: 00993
Page 14/15: 09170
Page 18: 49114
Page 19: 33794
Page 22: 54482
Page 23: 62503
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Leisure Suit Larry 2: (cytat z gry)
Click in upper right corner to alter between this screen, the workbench screen and LSL screen. Close this window by clicking the right mouse button.
Czyli w prostym tłumaczeniu: kliknij w prawym górnym rogu ekranu aby przełączyć się między tym ekranem, workbenchem, a ekranem gry. Prawy przycisk powoduje opuszczenie tego ekranu.
Na jednym z ekranów są wszystkie numery telefonów, więc nie ma problemu.

Leisure Suit Larry 3:
podobnie jak w pierwszej części, także tu sprawdza się wiek gracza poprzez kilka pytań, tak aby ci niepełnoletni nie mieli dostępu do matariałów dla dorosłych ;)
Wystarczy znać odpowiedzi na pytania, które czasem są proste, a czasem trudne dla kogoś kto nie zna kultury, historii i geografii USA. No, ale jakby na to nie patrzeć zawsze można zajrzeć na ściągawkę na strone ojca Larrego :-)
|||||||||||||||||>--- [90%]
Misery
Posty: 3
Rejestracja: 4 sie 2004, o 15:52
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Misery »

Dziekuje bardzo bardzo, nie ma jak męska porada;) Przeszukałam całą sieć (prawie) a odpowiedź była u rodaków:P Jescze raz thx
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Nie ma sprawy :). Miło powitać nową forumowiczkę...i to do tego z mojego miasta :D. pozdrówki.
AXE Capoeira!
Misery
Posty: 3
Rejestracja: 4 sie 2004, o 15:52
Lokalizacja: Łódź

znów LSL

Post autor: Misery »

No dobra,moze ide na latwizne,ale nie moge sobie poradzic. W 3 wszystko fajnie, nie moge tylko otworzyc szafki z magicznym numerem #69, bo kombinacji jest dużo,a ja szybko rezygnuję...
Co do 2, to albo znów robię coś źle, albo nie wiem o co chodzi z tym kilkaniem w prawym górnym rogu, bo nic nie działa:-)
bosz, nic ta sierra nie myśli..:P
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

W prawym górnym rogu są takie dwa przyciski, które służą do przenoszenia widocznego okna pod spód albo na wierzch. Screen poniżej:
Obrazek

A co do trzeciej części.. na karcie, która masz w chwili otwierania szafki są nazwy trzech firm - każda to jakaś zakodowana liczba. Z pomocą przychodzi znowu Al Lowe i jesgo strona.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Mozna rowniez przelączac miedzy ekranami z klawiatury:
PrawaAmiga+M PrawaAmiga+N
ODPOWIEDZ