Mag / Pepe Śrubokręcik / Finall Splatt / Harry's Balloons...

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
jester
Posty: 33
Rejestracja: 5 lip 2008, o 10:10

Mag / Pepe Śrubokręcik / Finall Splatt / Harry's Balloons...

Post autor: jester »

Tak jak w temacie + jeszcze gra Aerial Racers, oczywiście gdyby ktoś był tak miły i zrobił jeszcze wersje portable :)

W przypadku 'Mag' chodzi mi o niemiecką grę z '96 w której wcielamy się w redaktora naczelnego gazety (doprecyzowałem bo wydaje mi się że jest również podobnie brzmiąca polska gra)
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mag / Pepe Śrubokręcik / Finall Splatt / Harry's Balloon

Post autor: olesio »

Nie wiem czy ktoś tutaj na forum poza członkami TheCompany robi wersje portable w postaci łatwych do okiełznania exeków. A obecnie zajmujemy się innymi zaległymi exekami z listy wcześniej "zamówionych" i wątek requestów jest u nas zamknięty. Mimo tego serdecznie zapraszamy na www.thecompany.pl po inne dotychczas wydane gry oraz na nasze forum. A i mam nadzieję, że Blodowi nie przeszkodzi ta malą reklama :)
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Re: Mag / Pepe Śrubokręcik / Finall Splatt / Harry's Balloon

Post autor: Anthrox »

Swego czasu rozmawiałem na ten temat z Blodem.
Z racji tego, że nie wchodzimy sobie w drogę i TC to coś innego niż emulacja.net - możemy się reklamować na forum.
Od siebie dodam, że oczywiście w granicach rozsądku, żeby co temat nie spamować - kto chce już z łatwością zaczyna odnajdować TC :)

Zresztą - na zagranicznym Lemonie chociażby również nie ma z tym problemu...
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
ODPOWIEDZ