RPG na amigę

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bart
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2004, o 15:57
Lokalizacja: Poznań

RPG na amigę

Post autor: Bart »

Witam!
Mam problem, a mianowicie zapomniałem tytuły gry na amigę, która rozpoczynała się od tego iż szkoła zapadała się w podziemie i należało się jakoś z niego wydostać. Miało się grupę ludzi, która walczyła z różnymi potworkami. Pamiętam, że grałem w to na amidze cd32 i niestety było to demo, ale chciałbym jakby dało się znaleźć jej pełną wersję.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Destruction God
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Re: RPG na amigę

Post autor: Borias »

Pytanie: czy ta gra nie miała takiego "mangowego" charakteru? Walka odbywała się w turach? A może jeden z przeciwników to "evil hedgehog"?
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: RPG na amigę

Post autor: Shoonay »

Realms of Sendai?
Awatar użytkownika
Bart
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2004, o 15:57
Lokalizacja: Poznań

Re: RPG na amigę

Post autor: Bart »

Jeśli chodzi o tury to z tego co pamiętam to raczej była turówka, no ale po 16 latach można nieco zapomnieć :) co do mangowości to nie bardzo kojarzę aby taki temat się pojawiał bardziej było to coś podobne to final fantasy.
Destruction God
JanJanuszJa
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2015, o 12:17

Re: RPG na amigę

Post autor: JanJanuszJa »

Bart pisze:Witam!
Mam problem, a mianowicie zapomniałem tytuły gry na amigę, która rozpoczynała się od tego iż szkoła zapadała się w podziemie i należało się jakoś z niego wydostać. Miało się grupę ludzi, która walczyła z różnymi potworkami. Pamiętam, że grałem w to na amidze cd32 i niestety było to demo, ale chciałbym jakby dało się znaleźć jej pełną wersję.
Z góry dziękuję za odpowiedź


Wiem, że minęły trzy lata, ale... Też mnie to dręczy od kilku lat. Naprawdę nikt nie kojarzy? Może to nasza zbiorowa halucynacja na temat tej gry? :D
ODPOWIEDZ