OFFTOPIC

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: OFFTOPIC

Post autor: Bebokus pospolitus »

Czemu nie, ale do Stanów jest wiza, nawet nie wiesz ilu ludzi by stąd wyjechało. Najlepiej gadać , jak się nie podoba to spadachron, ale gdzie ? Przecietny polak nie zna nawet jednego języka a i swój kaleczy.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Re: OFFTOPIC

Post autor: Slesz »

Swojego chomika reklamować nie będę, jak kto będzie chciał, to sam sleszyka znajdzie ;)
Ale na blogasku codziennie cosik nowego, póki co udaje się trzymać tempo. Wszelkie uwagi, komentarze, oceny, ocenianie na toplistach, propagowanie wśród znajomych mile widziane ;)
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Re: OFFTOPIC

Post autor: Kisztel82 »

o jak ja tu dawno nie byłem :)

Kupiłem dwie Amiśki na allegro to będę tu częściej zaglądał :wink:

Co do wizy to mam dojście, że mogę wyjechać w każdej chwili, ale poco mi wiza, jak ja od swojego miasta nie mogę się wyrwać dalej jak 100km :(
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: OFFTOPIC

Post autor: Bebokus pospolitus »

Piszę tutaj, żeby nie zaśmiecać Hydepark'a :)

Mam problem z audiacity, a ogólnie mówiąc z nagrywaniem czego kolwiek na kompie. Gdy daje guzik nagrywania wyskakuje ten o to miły komunikat:

"Błąd podczas otwarcia urządzenia audio.Proszę sprawdzić ustawienia urządzenia wejściowego audio i częstotliwość próbkowania projektu"

Gdy chciałem coś nagrać w Goldwave także wyskakiwał error. Próbowałem znaleźć przyczynę, ale nawet nie wiem od czego zacząć. Używam win7, wcześniej na XP nie było takich jaj.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: OFFTOPIC

Post autor: Shoonay »

Jaką masz dźwiękówkę?
Przez "nagranie czegokolwiek" masz na myśli przykładowo zapuszczenie materiału audio w winampie czy youtube czy gdzieś i nagrywanie jednocześnie w programie?

Na GoldWave się też męczyłem, ale już działa, przestaw urządzenie z którego chcesz nagrywać na domyślne i powyłączaj w zakładce "zaawansowane" ekskluzywny dostęp do niego, jak i do urządzenia odtwarzającego, to tylko przeszkadza z moich doświadczeń.

Problem jest, jesli nie ma u Ciebie żadnego urządzenia które nagrywało by "to co teraz słychać", tak właśnie było na mojej poprzedniej karcie od Realteka i jedynym sposóbem nagrania tego było fizyczne podłączenie wyjścia audio do wejścia audio line-in.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: OFFTOPIC

Post autor: Bebokus pospolitus »

Tak, chodzi mi nagranie czegokolwiek np. puszczam utwór w foobar i nagrywam. Dźwiękówka, nie wiem jaka jest, gdyż pisze tylko urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio.

Czemu na XP wszysatko działało a na Win 7 są wiecznie jakieś problemy ;/

Nie wiem jak to przestawić w goldwave, poróbowałem rózne kombinacje i nic, czyli musze to podpiąć, ale nie wiem jak ech.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: OFFTOPIC

Post autor: Bebokus pospolitus »

Bebokus pospolitus pisze:Tak, chodzi mi nagranie czegokolwiek np. puszczam utwór w foobar i nagrywam. Dźwiękówka, nie wiem jaka jest, gdyż pisze tylko urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio.

Czemu na XP wszysatko działało a na Win 7 są wiecznie jakieś problemy ;/

Nie wiem jak to przestawić w goldwave, poróbowałem rózne kombinacje i nic, czyli musze to podpiąć, ale nie wiem jak ech.
It's alive! Wystarczyło odinstalować kartę, zainstalować orginał i wsio.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Re: OFFTOPIC

Post autor: Kisztel82 »

aj tam aj tam...

tak patrze jakie ja tu głupoty nastolatka wypisywałem na forum ehhh...
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Re: OFFTOPIC

Post autor: Kisztel82 »

Widzę, że post umarł 10 lat temu, tak jak całe forum.
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Re: OFFTOPIC

Post autor: Borias »

Dużo osób siedzi aktualnie na The Company, na emulacji rzadko ktoś się pokazuje - a żeby uświadczyć posta nowego to z miesiąc trzeba czekać albo i dłużej. Szkoda trochę, bo na tym forum trolluję już szmat czasu - od kiedy dostałem pierwszą Neostradę i, buszując po necie, trafiłem na WinUAE, dla którego porzuciłem wtedy gry na PC. A nie tak dawno Anthrox nas rozpieścił wydając .exe i np. teraz miałem problem z konfigiem, żeby Orka odpalić :P Swoją drogą - dobrze wiedzieć, że ktoś tu zagląda (gdyby nie mailowe powiadomienie o odpowiedzi, pewnie też bym tu nie zajrzał). Ech, smutno jakoś się zrobiło...
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Re: OFFTOPIC

Post autor: olesio »

Ja również się cieszę z istnienia TheCompany i smucę z zastoju na tym forum. Ale coż, tak widocznie być musiało, takie życie i czasy. A swoją drogą Antek zgarnął - pewnie ku swojej uciesze - wszystkie creditsy za wydawanie exeków ;) A to bestia z Niego :)
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
Awatar użytkownika
PH306
Posty: 86
Rejestracja: 20 paź 2007, o 10:31
Lokalizacja: Kraków

Re: OFFTOPIC

Post autor: PH306 »

emulacja.net upadła :(
Awatar użytkownika
zeku
Posty: 292
Rejestracja: 16 sty 2006, o 10:53
Lokalizacja: Siedlce

Re: OFFTOPIC

Post autor: zeku »

no tak jest już niewypłacalna, sprywatyzujmy ją.. :lol: :lol:
A500 1.3/2.05, 1.8MB SLOW, 5,25 Drive, FG24,
A500+ 2.04, AmigaOS 2.1/1.3, GVP HD8+ Series II 153MB, 1GB, CDRW, 1.5MB CHIP, 8MB FAST,
A600 1.3/2.05/3.1/3.5, ClassicWB68K, 2MB CHIP, 4MB FAST, 1,5MB SLOW, CF 4GB,
CDTV 2MB FAST,
CD32 + EUREKA COMMUNICATOR,
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Re: OFFTOPIC

Post autor: Anthrox »

Cieszę się, że zauważacie różnicę między emulacja.net a The Company, bo ja nigdy nie zamierzałem i nie zamierzam konkurować z Bloodem.
Ba, sam go zachęcałem do współpracy promowania emulacji w postaci linkowania na "TCowej plandece" np. do recenzji na emulacji, a w zamian Blod dodawałby link do exeków (nie musiałby ich nawet trzymać na serwerze).
Na początku rozmowy nie wypaliły, bo pierwsze exeki mimo, że solidnie zabezpieczone przed grzebaczami zawierały w sobie dyskusyjne rozwiązania i Blod nie chciał wchodzić w "szemrane exeki", ale teraz nie ma się do czego przyczepić.
Jednak tak jakoś wyszło.
Zresztą Blod nie potrzebuje "The Company" do promowania emulacji, więc nie zamierzam się już narzucać 8)
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Łysy0800
Posty: 506
Rejestracja: 19 kwie 2004, o 12:03
Lokalizacja: Wrocław

Re: OFFTOPIC

Post autor: Łysy0800 »

Jako, że to temat offtopowy, to czekam na "łamacza serc i szczęk" ;)
ODPOWIEDZ