Cannon Fodder 2 - kod na nieśmiertelność

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Cannon Fodder 2 - kod na nieśmiertelność

Post autor: Anthrox »

Invincibility:
Type wellhard during game play.

Czy komuś ten kod zadziałał?
Chciałbym sobie przejść Cannon Fodder 2 na nieśmiertelności, no ale na ADF kiepsko się gra, a do wersji WHDLoad nie ma trainera!
Tylko Wepl po cichutku pod klawiszem PageDown dodał ficzer w postaci 42 rakiet/granatów.

Jestem zrozpaczony! :mrgreen:
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Re: Cannon Fodder 2 - kod na nieśmiertelność

Post autor: norbi »

Tzn. jak kiepsko się gra ?
Jeśli piszesz o ADF to masz na myśli emulator Amigi, więc gra sie tak samo jak przez Whdload.
Dodatkowo mozesz robić "sejwy" w kazdym momencie.
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Re: Cannon Fodder 2 - kod na nieśmiertelność

Post autor: Anthrox »

Chodziło mi o to, że (co logiczne) na wersji WHDLoad nie działa trainer dyskietkowy - więc sama gra dosyć długo się wczytuje.
Z kolei wersja WHDLoad jest świetna, ale żadnego trainera FDD nie odpalisz na nim.
Nie jestem pewny, czy na birdzie istnieje wersja HD z trainerem (sama HD na pewno jest)
No i Bert zasługuje na uznanie bo w slave zaimplementował m.in. fix, który eliminuje zawieszenie się gry z powodu zbyt dużej ilości żołnierzy w zapasie.

Jednak nie narzekam, bo jeszcze ktoś będzie mi kazał zrobić trainera skoro jestem "taki gibki i cwany".

A na serio - wszyscy, którzy wyczekiwali trainera do CF2 (m.in. biegu) po latach wreszcie dostaną odświeżony trainer do CF2:
http://thecompany.pl/game/Cannon+Fodder+2

Gdzie będzie można pobrać egzeka z trainerem:

Kod: Zaznacz cały

In-Game Trainer Keys

F1             - Get A Box Of Ammo
F2             - Toogle Multiple Shots
F3             - Toggle Homing Missiles For Snake Team
F4             - Toggle Off The Timer (Last Mission)
I              - Toggle Invulnerability
PgDn           - Skip Level
Miło mi będzie jak kilka osób ściągnie exeka i przetestuje.

Ciekawostka:
Kiedyś Bertowi podesłałem dyskietkę z CF2, która miałą trainer, z prośbą aby kiedyś podobny dodał no i rzucił tekst, że owszem, doda, o ile dam mu source. (niestety - nie posiadałem takowego)
Może kiedyś ponownie go zagadam, bo tym razem jako autor trainera mogę mu udostępnić source :wink:

------------------------------------

Sam temat założyłem, bo mnie zaciekawiło, czy ten cheat w CF2 to taka kaczka prasowa czy rzeczywiście da się mieć nieśmiertelność w ten sposób lub podobny.

Kod: Zaznacz cały

Go to the save game option, then the game requests a name type “JOOLS”. Cheat mode active will flash at the bottom of the screen and the ranks and abilities of your men will have increased.
Ten kod działa na obu wersjach ale d... nie urywa :wink:
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
ODPOWIEDZ