Traps&Treasures - zagadka?

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
MeBeLu
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2004, o 13:05

Traps&Treasures - zagadka?

Post autor: MeBeLu »

ok wiec w drógim levelu jest takie miejsce gdzie aby otworzyć wrota musze przycisnąć 3 przyciski w odpowiedniej kombinacji a podpowiedź jest jakaś dziwna leci to mniej więcej tak "po trzech dniach kłótni dwóch bliźniaków jednomyślnie zdecydowało sie marca 3ciego podwoić majątek"
Próbowałem już na wiele sposobów to interpretowac i różnych kombinacji używałem ale najwidoczniej gdzies popełniam błąd ;]
Jeśli ktos już przeszedł ta gre i pamięta ta zagadke bądź też zna jakąs strone na której mógłbym znaleźć rozwiązanie (bądź też jest tak genialny że rozszyfruje tą zagadke prawidłowo) to prosiłbym o pomoc !^_^!

Z Góry dziekuje ;}
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

w 2 lewelu to ja naciskałem przyciski w tej kolejności: lewy srodek prawy srodek lewy i wrota się otwierały ale być może, że Tobie chodzi o ten kod.

Powodzenia
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Michajster
Posty: 215
Rejestracja: 18 cze 2003, o 14:59
Lokalizacja: Czepino

Post autor: Michajster »

traps & treasures to gra ze szczyptą logiki i trzeba było się domyslec jakie jest ulozenie. Wq tego jakiegoś wierszyka(?)
AMIGA 600HD APOLLO 630/40 16MB FAST 2MB CHIP HDD 40MB

AMIGA 500+ 2MB CHIP
ODPOWIEDZ