Znaleziono: Shadow Fighter (było: Bijatyka. podobna do... )

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
Janusz ((|))
Posty: 2
Rejestracja: 3 paź 2004, o 11:41
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Znaleziono: Shadow Fighter (było: Bijatyka. podobna do... )

Post autor: Janusz ((|)) »

Kiedys grałem w taką gre :) było dosyć dużo postaci :) i podczas wgrywania był dokładny opis postaci (imie,nazwisko,specjalizacja,kraj pochodzenia i jeszcze peeełno rzeczy :)) Pamietam też że był tam taki superancki trening :) (walczyło sie z taką poduszką Puff czy jakoś tak :)ale to nie była zwykła poduszka :P) Jeżeli znacie tę grę podajcie jej tytuł oraz to gdzie mogę ją ściągnąć :) Z góry dziekuje :)
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

W kilku miejscach opis zgadza się z Panza Kick Boxing
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Mi się ta "poduszka" kojarzy z Pupazem(czy jakoś tak) z Shadow Figther,bo choć nie lubię nawalanek to właśnie w Shadow Fighter pocinałem na planszy treningowej z tym przemiłym workiem treningowym :wink:
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

mhm duża ilość postaci też na shadow fightera korzyść przemawia - co prawda sam nie grywałem za dużo ale z tym mi się właśnie kojarzy :-k
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
crowley
Posty: 129
Rejestracja: 23 sie 2004, o 15:08
Lokalizacja: z Trzebnicy
Kontakt:

Post autor: crowley »

Gra o którą ci chodzi to na 100% Shadow Fighter a ściągnąć ją możesz bodajże z www.planetemu.net
"Żyjemy tak, jak śnimy. Samotnie" - Joseph Conrad
Janusz ((|))
Posty: 2
Rejestracja: 3 paź 2004, o 11:41
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Janusz ((|)) »

Dzięki :) Jeszcze nie sprawdzałem :) Sprawdze wieczorkiem :) bo teraz sie do szkoły zmywam :) DZIĘKI WAM :) (te forum jest super :D, dałem ten opis na jakichś trzech forach i tylko na tym dostałem konkretną odpowiedz:D) No więc to jest ta gra :D (widziałem recki) ale nie wiem dalej skąd ściągnąć :/ (te http://www.planetemu.net coś nie działa :/)
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

Napewno chodzi ci o Shadow Fighter o super gra i nie śmiejcie się gdy miałem 8 lat bardzo lubiłem tą gre(dzisiaj także ją bardzo lubie) i kiedy mi się zepsuła najpierw trzasnąłem pięścą w Amige a potem się rozpłakałem że moja ulubiona gra się zchrzaniła to może być śmieszne ale miałem wtedy 8 lat :wink:
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Janusz ((|)) pisze:ale nie wiem dalej skąd ściągnąć :/ (te http://www.planetemu.net coś nie działa :/)
Przeczytaj regulamin działu szukam gry.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Janusz ((|)) pisze: (te forum jest super :D, dałem ten opis na jakichś trzech forach i tylko na tym dostałem konkretną odpowiedz:D)
A jakie to były fora? Mozliwe, ze są mało uczęszczane
Zablokowany