Szukam Od Kilku Lat :( Proszę Pomócie...

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Gizmo196
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2004, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec/Z domu
Kontakt:

Szukam Od Kilku Lat :( Proszę Pomócie...

Post autor: Gizmo196 »

Kurcze szukam od kilku lat pewnej gry. Nie pamiętam tytułu.
Chodziło o to że byliśmy kowbojem. chodziliśmy po dzikim zachodzie. Mogliśmy wchodzić do budynków, ogólniejednak chodziło o to by ratować przywiązane do ściany kobiety w czerwonej sukikence. Zbieralo się oczywiście różne rzeczy, można było kupić konia, pociągiem jeździło się do sąsiedniego miasteczka - oczywiście jeśli miało się bilet. kurcze gra była rewelacyjmna - mówię o Amidze 500. Jeśli znacie tą grę - proszę, pomóżcie znaleść mi tytuł, albo linka,....cokolwiek...już tyle lat mnie to dręczy. WAŻNe! - nie chodzi mi o gre "Lost Dutchman Mine"

Drugą grą jest "Nightmare" - jezdziło się takim małym czołgiem - widok od góry - i niszczyło inne małe czołgi. gra byłą raczej logiczna niż zręcznościowa - chciałbym prosić o linka do gdy, bo sam nie umiem jej znaleść, lub tytuł jest inny obecnie.
Dziękuję z góry.
Awatar użytkownika
Raiders
Posty: 9
Rejestracja: 26 cze 2004, o 18:48

Post autor: Raiders »

tej pierwszej to nie znam ale ta druga to nie wiem czy przypadkeim nie chodzi Ci o "Future Tank" !
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Moze "Badlands Pete"? - http://hol.abime.net/?id=16
ODPOWIEDZ